Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U9 / MU9 / -27 kg B
(U9, U11, U13 og U15)
1
Afgelopen
Edwin Hollås Bergan-Skar
Trondheim Judokwai
Gewonnen via Ippon - 00:38
Enzo Tran Johansen Nidaros judoklubb
U9 / MU9 / -27 kg A
(U9, U11, U13 og U15)
2-1
Afgelopen
Trym Kupper
Nidaros judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:09
Jørgen Sandvik Nidaros judoklubb
U9 / MU9 / -34 kg
(U9, U11, U13 og U15)
1-1
Afgelopen
Emil Aaen Braun
Nidaros judoklubb
Wedstrijd is geëindigd in gelijkspel - 02:00
Philip Grande Nidaros judoklubb Wedstrijd is geëindigd in gelijkspel - 02:00
U9 / MU9 / -27 kg B
(U9, U11, U13 og U15)
2
Afgelopen
Joao Pereira
Nidaros judoklubb
Wedstrijd is geëindigd in gelijkspel - 01:09
Håkon Jensen Gaasvik Nidaros judoklubb Wedstrijd is geëindigd in gelijkspel - 01:09
U9 / MU9 / -27 kg A
(U9, U11, U13 og U15)
2-2
Afgelopen
Tobias Frisvoll Kristiansen
Nidaros judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:39
Thorn Uldal Thorvaldsen Nidaros judoklubb
U11 / MU11 / -30 kg
(U9, U11, U13 og U15)
2-7
Afgelopen
Olav Sommerstad
Ippon Judo & BJJ
Olav Osnes Ippon Judo & BJJ Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
U9 / MU9 / -34 kg
(U9, U11, U13 og U15)
1-2
Afgelopen
Mikkel Sagvang
Nidaros judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:27
Edvard Sandvik Wessel Nidaros judoklubb
U9 / MU9 / -30 kg
(U9, U11, U13 og U15)
7
Afgelopen
Oliver Larsen Størvold
Nidaros judoklubb
Ole Ryningen Levoll Trondheim Judokwai Gewonnen via Ippon - 00:29
U9 / M&W U9 / -21 kg
(U9, U11, U13 og U15)
1-7
Afgelopen
Jackson Douglass
Trondheim Judokwai
Gewonnen via Ippon - 00:10
Savanna Kollerud Skogheim Namsos Judo Club
U9 / MU9 / -30 kg
(U9, U11, U13 og U15)
8
Afgelopen
Lavrans Engløkk Strand
Levanger Judo & BJJ
Gewonnen via Ippon - 00:19
Molly Vatne Pettersen Namsos Judo Club
U11 / MU11 / -30 kg
(U9, U11, U13 og U15)
2-8
Afgelopen
Theodor Kristiansen Vig
Levanger Judo & BJJ
Augustin Kornev Levanger Judo & BJJ Gewonnen via Ippon - 00:27
U9 / M&W U9 / -21 kg
(U9, U11, U13 og U15)
1-8
Afgelopen
Johannes Stabrun Skjetne
Nidaros judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:10
Kasper Andersson Skatvoldsmyr Nidaros judoklubb
U11 / MU11 / -40 kg
(U9, U11, U13 og U15)
2-17
Afgelopen
Mylo Amador
Ippon Judo & BJJ
Gewonnen via Ippon - 00:39
Asbjørn Arman Fischer Greif Namsos Judo Club
U11 / MU11 / -24 kg
(U9, U11, U13 og U15)
17
Afgelopen
Niklas Bratli
Levanger Judo & BJJ
Wedstrijd is geëindigd in gelijkspel - 02:00
Liam Staahl Levanger Judo & BJJ Wedstrijd is geëindigd in gelijkspel - 02:00
U9 / MU9 / -27 kg A
(U9, U11, U13 og U15)
2-3
Afgelopen
Thorn Uldal Thorvaldsen
Nidaros judoklubb
Trym Kupper Nidaros judoklubb Gewonnen via Ippon - 02:00
U11 / MU11 / -34 kg
(U9, U11, U13 og U15)
1-17
Afgelopen
Einar Fostad
Levanger Judo & BJJ
Wedstrijd is geëindigd in gelijkspel - 02:00
Even Smedegaard Levanger Judo & BJJ Wedstrijd is geëindigd in gelijkspel - 02:00
U9 / MU9 / -27 kg B
(U9, U11, U13 og U15)
3
Afgelopen
Joao Pereira
Nidaros judoklubb
Enzo Tran Johansen Nidaros judoklubb Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
U9 / MU9 / -27 kg A
(U9, U11, U13 og U15)
2-4
Afgelopen
Tobias Frisvoll Kristiansen
Nidaros judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:29
Jørgen Sandvik Nidaros judoklubb
U9 / MU9 / -34 kg
(U9, U11, U13 og U15)
1-3
Afgelopen
Emil Aaen Braun
Nidaros judoklubb
Edvard Sandvik Wessel Nidaros judoklubb Gewonnen via Ippon - 01:27
U9 / MU9 / -34 kg
(U9, U11, U13 og U15)
1-4
Afgelopen
Philip Grande
Nidaros judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:04
Mikkel Sagvang Nidaros judoklubb
U9 / MU9 / -27 kg B
(U9, U11, U13 og U15)
4
Afgelopen
Håkon Jensen Gaasvik
Nidaros judoklubb
Wedstrijd is geëindigd in gelijkspel - 00:17
Edwin Hollås Bergan-Skar Trondheim Judokwai Wedstrijd is geëindigd in gelijkspel - 00:17
U11 / MU11 / -30 kg
(U9, U11, U13 og U15)
2-9
Afgelopen
Olav Osnes
Ippon Judo & BJJ
Gewonnen via Ippon - 00:16
Theodor Kristiansen Vig Levanger Judo & BJJ
U11 / MU11 / -30 kg
(U9, U11, U13 og U15)
2-10
Afgelopen
Augustin Kornev
Levanger Judo & BJJ
Gewonnen via Ippon - 00:14
Kevin G. Andersen Bodø Judo Club
U9 / M&W U9 / -21 kg
(U9, U11, U13 og U15)
1-9
Afgelopen
Kasper Andersson Skatvoldsmyr
Nidaros judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:41
Lachlan Douglass Trondheim Judokwai
U9 / MU9 / -30 kg
(U9, U11, U13 og U15)
9
Afgelopen
Molly Vatne Pettersen
Namsos Judo Club
Wedstrijd is geëindigd in gelijkspel - 02:00
Oliver Larsen Størvold Nidaros judoklubb Wedstrijd is geëindigd in gelijkspel - 02:00
U11 / MU11 / -40 kg
(U9, U11, U13 og U15)
2-18
Afgelopen
Lukas Kvam Onsøien
Nidaros judoklubb
Daniel Olsen Levanger Judo & BJJ Gewonnen via Ippon - 00:08
U9 / M&W U9 / -21 kg
(U9, U11, U13 og U15)
1-10
Afgelopen
Savanna Kollerud Skogheim
Namsos Judo Club
Johannes Stabrun Skjetne Nidaros judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:05
U9 / MU9 / -27 kg A
(U9, U11, U13 og U15)
2-5
Afgelopen
Tobias Frisvoll Kristiansen
Nidaros judoklubb
Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
Trym Kupper Nidaros judoklubb
U11 / MU11 / -34 kg
(U9, U11, U13 og U15)
1-18
Afgelopen
Fredrik Andersen Storhaug
Nidaros judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:13
Svein Ole Størdal Bjørkmo Nidaros judoklubb
U9 / MU9 / -30 kg
(U9, U11, U13 og U15)
10
Afgelopen
Ole Ryningen Levoll
Trondheim Judokwai
Gewonnen via Ippon - 00:28
Kasper Halseth Nidaros judoklubb
U9 / MU9 / -34 kg
(U9, U11, U13 og U15)
1-5
Afgelopen
Edvard Sandvik Wessel
Nidaros judoklubb
Philip Grande Nidaros judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:31
U9 / MU9 / -27 kg B
(U9, U11, U13 og U15)
5
Afgelopen
Enzo Tran Johansen
Nidaros judoklubb
Wedstrijd is geëindigd in gelijkspel
Håkon Jensen Gaasvik Nidaros judoklubb Wedstrijd is geëindigd in gelijkspel