Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U13-Mikke
(Dag 1)
2-27
Afgelopen
Ivo Gjerken Rakke
Larvik Judoklubb
Wedstrijd is geëindigd in gelijkspel - 02:00
Frank Caballero Tønder Larvik Judoklubb Wedstrijd is geëindigd in gelijkspel - 02:00
U11G-Kawasaki
(Dag 1)
2-22
Afgelopen
Sakarias Colin Hauge
Sande Sportsklubb Judo
Gewonnen via Ippon - 00:08
Martin Senstad Asker judoklubb
U13-Zack
(Dag 1)
3-27
Afgelopen
Loran Rønnevik
Haugesund Atletklubb (HAK)
Gewonnen via Ippon - 01:36
Leon Belstad Knudsen Fredrikstad kampsportklubb judo
U11-Holly
(Dag 1)
1-17
Afgelopen
Julie Victoria Hansen Roll
Sande Sportsklubb Judo
Ingrid Brekke-Jenssen Ippon Judo & BJJ Gewonnen via Ippon - 01:37
U11G-Kawasaki
(Dag 1)
2-23
Afgelopen
Jack Winters
Larvik Judoklubb
Abdul-Kerim Borhadzjiev Asker judoklubb Gewonnen via Ippon - 01:47
U11G-Mumiene
(Dag 1)
3-18
Afgelopen
Mathias Ramskjær
Ippon Judo & BJJ
Gewonnen via Ippon - 01:07
Jonas Dae Nielsen Ippon Judo & BJJ
U11-Holly
(Dag 1)
1-18
Afgelopen
Maricke Bråthen Knipmeijer
Larvik Judoklubb
Lilla Rakkenes Sande Sportsklubb Judo Gewonnen via Ippon - 00:56
U13-Mikke
(Dag 1)
2-28
Afgelopen
Ivo Gjerken Rakke
Larvik Judoklubb
Leon Lygren Asker judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:22
U11G-Mumiene
(Dag 1)
3-23
Afgelopen
Benjamin T Eriksen
Ippon Judo & BJJ
Maximillian Antoniusen Sande Sportsklubb Judo Gewonnen via Ippon - 01:54
U13-Mikke
(Dag 1)
2-29
Afgelopen
Frank Caballero Tønder
Larvik Judoklubb
Wedstrijd is geëindigd in gelijkspel - 02:00
Alexander Paulsen Sande Sportsklubb Judo Wedstrijd is geëindigd in gelijkspel - 02:00
U11G-Kano
(Dag 1)
1-23
Afgelopen
Theodor Advocaat
Ippon Judo & BJJ
Isak Aaserud Sande Sportsklubb Judo Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
U11G-Kano
(Dag 1)
1-24
Afgelopen
Melvin Nygaard-Laiseau
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Adam Disjni Asker judoklubb Gewonnen via Ippon - 01:42
U11G-Kawasaki
(Dag 1)
2-24
Afgelopen
Jack Winters
Larvik Judoklubb
Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
Martin Senstad Asker judoklubb
U13-Zack
(Dag 1)
3-28
Afgelopen
Leon Belstad Knudsen
Fredrikstad kampsportklubb judo
Sondre Fiskum BK-Judo Gewonnen via Ippon - 02:00
U11G-Mumiene
(Dag 1)
3-24
Afgelopen
Mathias Ramskjær
Ippon Judo & BJJ
Gewonnen via Ippon - 01:18
Adrian Holthe Sande Sportsklubb Judo
U11G-Troll
(Dag 1)
1-25
Afgelopen
Gabriel Lippert Årskog
Ippon Judo & BJJ
Gewonnen via Ippon - 00:15
Fredrik Johansen Fredrikstad kampsportklubb judo
U11G-Kawasaki
(Dag 1)
2-25
Afgelopen
Abdul-Kerim Borhadzjiev
Asker judoklubb
Sakarias Colin Hauge Sande Sportsklubb Judo Gewonnen via Ippon - 01:36
U11G-Mumiene
(Dag 1)
3-21
Afgelopen
Jonas Dae Nielsen
Ippon Judo & BJJ
Gewonnen via Ippon - 00:59
Benjamin T Eriksen Ippon Judo & BJJ
U11G-Troll
(Dag 1)
1-26
Afgelopen
Isak Tandberg
Sande Sportsklubb Judo
Gewonnen via Ippon - 00:29
Eirik Kjærås Sande Sportsklubb Judo
U13-Zack
(Dag 1)
3-29
Afgelopen
Loran Rønnevik
Haugesund Atletklubb (HAK)
Caspian Kjølner Ippon Judo & BJJ Gewonnen via Ippon - 00:34
U13J-Darajentene
(Dag 1)
1-35
Afgelopen
Ingrid Wikene
Oslo Judoklubb
Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
Helle Marianne Bach-Skeie Oslo Judoklubb
U13-Mikke
(Dag 1)
2-30
Afgelopen
Leon Lygren
Asker judoklubb
Gewonnen via Ippon - 01:26
Frank Caballero Tønder Larvik Judoklubb
U13J-Rosa
(Dag 1)
3-32
Afgelopen
Emmie Fjeldstad
Oslo Judoklubb
Wedstrijd is geëindigd in gelijkspel - 02:00
Jenny G Muruåsen Asker judoklubb Wedstrijd is geëindigd in gelijkspel - 02:00
U13-Mikke
(Dag 1)
2-31
Afgelopen
Ivo Gjerken Rakke
Larvik Judoklubb
Alexander Paulsen Sande Sportsklubb Judo Gewonnen via Ippon - 01:01
U11G-Troll
(Dag 1)
1-28
Afgelopen
Fredrik Johansen
Fredrikstad kampsportklubb judo
Mylo Amador Ippon Judo & BJJ Gewonnen via Ippon - 00:37
U11G-Mumiene
(Dag 1)
3-25
Afgelopen
Maximillian Antoniusen
Sande Sportsklubb Judo
Gewonnen via Ippon - 00:41
Jonas Dae Nielsen Ippon Judo & BJJ
U11G-Troll
(Dag 1)
1-27
Afgelopen
Eirik Kjærås
Sande Sportsklubb Judo
Gabriel Lippert Årskog Ippon Judo & BJJ Gewonnen via Ippon - 00:41
U13-Spoockys
(Dag 1)
2-32
Afgelopen
Even Brandt-Bjerknes
Ippon Judo & BJJ
Gewonnen via Ippon - 01:22
Theodor Kjær Larvik Judoklubb
U13-Zack
(Dag 1)
3-30
Afgelopen
Caspian Kjølner
Ippon Judo & BJJ
Gewonnen via Ippon - 00:29
Leon Belstad Knudsen Fredrikstad kampsportklubb judo
U13-Spoockys
(Dag 1)
2-33
Afgelopen
Vidak Krivokapic
BK-Judo
Kajus Levendauskas BK-Judo Gewonnen via Ippon - 00:09
U13J-Darajentene
(Dag 1)
1-36
Afgelopen
Ingrid Wikene
Oslo Judoklubb
Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
Helle Marianne Bach-Skeie Oslo Judoklubb
U13-Zack
(Dag 1)
3-31
Afgelopen
Loran Rønnevik
Haugesund Atletklubb (HAK)
Sondre Fiskum BK-Judo Gewonnen via Ippon - 02:00