Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11-Foxtrot
(U11)
3-12
Ferdig
Nelson Polenta
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Seier på Ippon - 01:12
Oliver Dahl-Rabben Vikersund judoklubb
U11-Alfa
(U11)
1-8
Ferdig
Ronja Aase
Sandefjord judoklubb
Julia Szolnoki Oslo Judoklubb Seier på Ippon - 00:19
U11-Delta
(U11)
3-9
Ferdig
Solveig Johanna Herlofsen
Ippon Judo & BJJ
Seier på Ippon - 00:06
Sunniva Storli Go Dai Judo Club
U11-Echo
(U11)
1-13
Ferdig
Filip Solheim
Vikersund judoklubb
Seier på Ippon - 01:19
Isak Kleiven Ippon Judo & BJJ
U11-India
(U11)
2-13
Ferdig
Ludvig Lindberg
Fredrikstad kampsportklubb judo
Sakarias Colin Hauge Sande Sportsklubb Judo Seier på Ippon - 00:09
U11-Delta
(U11)
3-7
Ferdig
Judith Mathiassen
Romerike Judoklubb
Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
Beda Jelstad Oslo Judoklubb Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
U11-Alfa
(U11)
1-5
Ferdig
Osvita Buzaite
BK-Judo
Mia Netto Go Dai Judo Club Seier på Wazari - 02:00
U11-Bravo
(U11)
2-5
Ferdig
Elena Dillerud
Ippon Judo & BJJ
Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
Thea Rutquist-Svensson Nesbyen Judoklubb Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
U11-Bravo
(U11)
2-6
Ferdig
Indre Treciokaite
BK-Judo
Nina Vervaet Vulic Go Dai Judo Club Seier på Wazari - 02:00
U11-Alfa
(U11)
1-6
Ferdig
Julia Szolnoki
Oslo Judoklubb
Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
Aja Bartoszko Oslo Judoklubb Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
U11-Foxtrot
(U11)
3-13
Ferdig
Nelson Polenta
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
Adam Bersanov Asker judoklubb Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
U11-Charlie
(U11)
2-9
Ferdig
Dora Bendiksby
Ippon Judo & BJJ
Seier på Ippon - 01:02
Sofia Cassano Go Dai Judo Club
U11-Delta
(U11)
3-8
Ferdig
Sunniva Storli
Go Dai Judo Club
Mie Reichelt Asker judoklubb Seier på Wazari - 02:00
U11-Charlie
(U11)
2-10
Ferdig
Ingrid Brekke-Jenssen
Ippon Judo & BJJ
Seier på Ippon - 01:27
Bettina Svanqvist NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
U11-Echo
(U11)
1-14
Ferdig
Boye Stenhaug Backstrøm
Vikersund judoklubb
Nicolai Zachariassen Sande Sportsklubb Judo Seier på Ippon - 01:49
U11-Alfa
(U11)
1-9
Ferdig
Osvita Buzaite
BK-Judo
Seier på Ippon - 00:08
Ronja Aase Sandefjord judoklubb
U11-Alfa
(U11)
1-10
Ferdig
Mia Netto
Go Dai Judo Club
Seier på Ippon - 01:19
Julia Szolnoki Oslo Judoklubb
U11-Foxtrot
(U11)
3-14
Ferdig
Oliver Dahl-Rabben
Vikersund judoklubb
Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
Benicio Correa-Portantier Kinsa Judoklubb Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
U11-Lima
(U11)
3-17
Ferdig
Eliot Kjølner
Ippon Judo & BJJ
Seier på Wazari - 02:00
Elias Günterberg-Heyn Ippon Judo & BJJ
U11-India
(U11)
2-14
Ferdig
Taim Almohana
Ippon Judo & BJJ
Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
Abdul-Kerim Borhadzjiev Asker judoklubb Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
U11-Echo
(U11)
1-15
Ferdig
Isak Kleiven
Ippon Judo & BJJ
Boye Stenhaug Backstrøm Vikersund judoklubb Seier på Ippon - 00:51
U11-Echo
(U11)
1-16
Ferdig
Filip Solheim
Vikersund judoklubb
Nicolai Zachariassen Sande Sportsklubb Judo Seier på Ippon - 00:31
U11-Delta
(U11)
3-10
Ferdig
Beda Jelstad
Oslo Judoklubb
Mie Reichelt Asker judoklubb Seier på Ippon - 01:25
U11-Mike
(U11)
2-19
Ferdig
Henrik Hope-Barkost
BK-Judo
Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
Vasili Kvithyll Lillehammer Judoklubb Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
U11-Golf
(U11)
1-17
Ferdig
Jack Winters
Larvik Judoklubb
Theodor Advocaat Ippon Judo & BJJ Seier på Ippon - 00:54
U11-Foxtrot
(U11)
3-15
Ferdig
Nelson Polenta
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Seier på Ippon - 00:16
Benicio Correa-Portantier Kinsa Judoklubb
U11-Charlie
(U11)
2-11
Ferdig
Bettina Svanqvist
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Dora Bendiksby Ippon Judo & BJJ Seier på Ippon - 00:23
U11-Charlie
(U11)
2-12
Ferdig
Ingrid Brekke-Jenssen
Ippon Judo & BJJ
Seier på Ippon - 01:02
Sofia Cassano Go Dai Judo Club
U11-Golf
(U11)
1-18
Ferdig
Erik Munthe-Kaas
Ippon Judo & BJJ
Adam Disjni Asker judoklubb Seier på Ippon - 00:59
U11-Foxtrot
(U11)
3-16
Ferdig
Adam Bersanov
Asker judoklubb
Seier på Ippon - 01:40
Oliver Dahl-Rabben Vikersund judoklubb
U11-India
(U11)
2-15
Ferdig
Abdul-Kerim Borhadzjiev
Asker judoklubb
Seier på Ippon - 00:38
Ludvig Lindberg Fredrikstad kampsportklubb judo
U11-Lima
(U11)
3-18
Ferdig
Maximilian Drottning
Ippon Judo & BJJ
Viljar Skretting Asker judoklubb Seier på Ippon - 00:08