Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U9-Foxtrot
(U9)
M2-1
Ferdig
Kian Karlsen-Poursharifasl
Oslo Judoklubb
Seier på Wazari - 02:00
Mikael Zhulanov Oslo Judoklubb
U9-Golf
(U9)
M1-1
Ferdig
Kyle Evan Facco
Lillehammer Judoklubb
Adam Mounji Oslo Judoklubb Seier på Ippon - 00:36
U9-Echo
(U9)
M3-1
Ferdig
Samuel David Osborn
Oslo Judoklubb
Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
Mio Love Tøllefsen Oslo Judoklubb Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
U9-Foxtrot
(U9)
M2-2
Ferdig
Benjamin Vimo Garner
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Seier på Ippon - 00:36
Markus Brændhagen Svendsen Lier Judoklubb
U9-Golf
(U9)
M1-2
Ferdig
Marks Dubrovins
Romerike Judoklubb
Seier på Ippon - 00:30
Daniel Larosi NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
U9-Echo
(U9)
M3-2
Ferdig
William Amiry-Moghaddam
Ippon Judo & BJJ
Seier på Ippon - 01:39
Finn Rummel Asker judoklubb
U9-Bravo
(U9)
M2-11
Ferdig
Seyed Heydar Alavi
Kinsa Judoklubb
Seier på Wazari - 02:00
Ailo V. D. Mirzaei Sande Sportsklubb Judo
U9-Delta
(U9)
M1-11
Ferdig
Aleksander Holthe
Sande Sportsklubb Judo
Liam Fournier NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Seier på Wazari - 02:00
U9-Charlie
(U9)
M3-11
Ferdig
Truls Grøtness
Ippon Judo & BJJ
Leo Strand Fidjeland Oslo Judoklubb Seier på Ippon - 00:06
U9-Echo
(U9)
M3-3
Ferdig
Mio Love Tøllefsen
Oslo Judoklubb
Mihailo Shentiabin Lillehammer Judoklubb Seier på Ippon - 02:00
U9-Foxtrot
(U9)
M2-3
Ferdig
Mikael Zhulanov
Oslo Judoklubb
Seier på Ippon - 00:38
Alan Socha Ringerike Judoklubb
U9-Golf
(U9)
M1-8
Ferdig
Adam Mounji
Oslo Judoklubb
Seier på Ippon - 00:38
Odin Bergquist Asker judoklubb
U9-Foxtrot
(U9)
M2-4
Ferdig
Markus Brændhagen Svendsen
Lier Judoklubb
Kian Karlsen-Poursharifasl Oslo Judoklubb Seier på Ippon - 00:09
U9-Bravo
(U9)
M2-12
Ferdig
Alexander Johansen
Ippon Judo & BJJ
Seier på Ippon - 00:25
William Elias Mortensen-Rosengren Larvik Judoklubb
U9-Foxtrot
(U9)
M2-5
Ferdig
Mikael Zhulanov
Oslo Judoklubb
Benjamin Vimo Garner NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Seier på Ippon - 00:24
U9-Golf
(U9)
M1-6
Ferdig
Daniel Larosi
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
Kyle Evan Facco Lillehammer Judoklubb Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
U9-Echo
(U9)
M3-4
Ferdig
Finn Rummel
Asker judoklubb
Samuel David Osborn Oslo Judoklubb Seier på Wazari - 02:00
U9-Foxtrot
(U9)
M2-6
Ferdig
Alan Socha
Ringerike Judoklubb
Kian Karlsen-Poursharifasl Oslo Judoklubb Seier på Ippon - 00:08
U9-Bravo
(U9)
M2-13
Ferdig
William Elias Mortensen-Rosengren
Larvik Judoklubb
Seyed Heydar Alavi Kinsa Judoklubb Seier på Ippon - 01:37
U9-Delta
(U9)
M1-12
Ferdig
Magne Lille Fjukstad
Oslo Judoklubb
Lennox Aasheim Sandefjord judoklubb Seier på Ippon - 01:25
U9-Charlie
(U9)
M3-12
Ferdig
Georg Evensen
Sande Sportsklubb Judo
Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
Johannes Myrlie-Joakimsen Asker judoklubb Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
U9-Golf
(U9)
M1-3
Ferdig
Adam Mounji
Oslo Judoklubb
Marks Dubrovins Romerike Judoklubb Seier på Ippon - 00:20
U9-Foxtrot
(U9)
M2-9
Ferdig
Mikael Zhulanov
Oslo Judoklubb
Seier på Ippon - 00:08
Markus Brændhagen Svendsen Lier Judoklubb
U9-Echo
(U9)
M3-5
Ferdig
Mio Love Tøllefsen
Oslo Judoklubb
Seier på Wazari - 02:00
William Amiry-Moghaddam Ippon Judo & BJJ
U9-Foxtrot
(U9)
M2-7
Ferdig
Kian Karlsen-Poursharifasl
Oslo Judoklubb
Benjamin Vimo Garner NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Seier på Ippon - 01:42
U9-Golf
(U9)
M1-4
Ferdig
Daniel Larosi
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
Odin Bergquist Asker judoklubb Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
U9-Echo
(U9)
M3-6
Ferdig
Mihailo Shentiabin
Lillehammer Judoklubb
Seier på Ippon - 00:35
Samuel David Osborn Oslo Judoklubb
U9-Delta
(U9)
M1-13
Ferdig
Aleksander Holthe
Sande Sportsklubb Judo
Seier på Wazari - 02:00
Lennox Aasheim Sandefjord judoklubb
U9-Bravo
(U9)
M2-14
Ferdig
Alexander Johansen
Ippon Judo & BJJ
Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
Ailo V. D. Mirzaei Sande Sportsklubb Judo Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
U9-Golf
(U9)
M1-7
Ferdig
Marks Dubrovins
Romerike Judoklubb
Seier på Ippon - 00:04
Kyle Evan Facco Lillehammer Judoklubb
U9-Foxtrot
(U9)
M2-8
Ferdig
Markus Brændhagen Svendsen
Lier Judoklubb
Alan Socha Ringerike Judoklubb Seier på Ippon - 00:07
U9-Charlie
(U9)
M3-13
Ferdig
Truls Grøtness
Ippon Judo & BJJ
Kampen ble erklært uavgjort - 02:00
Johannes Myrlie-Joakimsen Asker judoklubb Kampen ble erklært uavgjort - 02:00