Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Cadet U18 / GU18 / -57 kg
(U18)
T5-12
Gotowy
Weronika Galatz
Judo Sweden
Wygrana przez Ippon - 01:06
Emelie Frisk Judo Sweden
Cadet U18 / BU18 / -81 kg
(U18)
T2-19
Gotowy
Fredrik Holm Solhaug
Judo Norway
Wygrana przez Ippon - 01:59
Viktor Bååthe Judo Sweden
Cadet U18 / GU18 / +70 kg
(U18)
T4-37
Gotowy
Beatrice Ritter
Judo Sweden
Laura Hanhela Judo Finland Zwycięstwo przez Hansokumake - 03:14
Cadet U18 / GU18 / -57 kg
(U18)
T5-13
Gotowy
Weronika Komendera
Judo Iceland
Laura Hakso Judo Finland Wygrana przez Ippon - 01:06
Cadet U18 / BU18 / -60 kg
(U18)
T4-19
Gotowy
Albert Andersen
Judo Danmark
Nino Gubberud Judo Norway Wygrana przez Ippon - 00:31
Cadet U18 / BU18 / -73 kg
(U18)
T1-10
Gotowy
Armantas Gronskis
Judo Norway
Johannes Sjöström Judo Sweden Wygrana przez Ippon - 02:21
Cadet U18 / GU18 / -70 kg
(U18)
T5-29
Gotowy
Anni Lehto
Judo Finland
Vilja Kördel Judo Sweden Wygrana przez Ippon - 02:01
Cadet U18 / GU18 / -52 kg
(U18)
T2-33
Gotowy
Ella Karjalainen
Judo Finland
Wygrana przez Ippon - 03:38
Mie Due Nørskov Judo Danmark
Cadet U18 / GU18 / -57 kg
(U18)
T5-14
Gotowy
Asal Traavik
Judo Norway
Emilia Kantola Judo Finland Wygrana przez Ippon - 01:58
Cadet U18 / BU18 / -60 kg
(U18)
T4-22
Gotowy
Felix Åside
Judo Danmark
Wygrane przez Wazari - 04:00
Elias Avgenakis Judo Sweden
Cadet U18 / BU18 / -73 kg
(U18)
T1-11
Gotowy
Aðalsteinn Björnsson
Judo Iceland
Wygrana przez Ippon - 03:37
Wilmer Mattsson Judo Sweden
Cadet U18 / GU18 / -63 kg
(U18)
T3-33
Gotowy
Julia Lise Boccadoro
Judo Norway
Wygrana przez Ippon - 09:15
Leila Avdic Judo Sweden
Cadet U18 / GU18 / -52 kg
(U18)
T2-38
Gotowy
Essi Lappeteläinen
Judo Finland
Wygrana przez Ippon - 03:34
Olivia Kärnä Judo Finland
Cadet U18 / BU18 / -81 kg
(U18)
Gotowy
Håkon Olsen
Judo Norway
Erik Rosenkrans Judo Sweden Wygrana walkowerem
Cadet U18 / GU18 / -70 kg
(U18)
T5-32
Gotowy
Saana Hiltunen
Judo Finland
Elvira Skoglund Judo Sweden Wygrana przez Ippon - 03:49
Cadet U18 / GU18 / -48 kg
(U18)
T2-43
Gotowy
Selma Brovold
Judo Norway
Wygrana przez Ippon - 00:14
Teresa Colite Dahl Judo Føroyar
Cadet U18 / BU18 / -73 kg
(U18)
T1-12
Gotowy
Malte Rasmussen
Judo Danmark
Wygrana przez Ippon - 02:41
Zacharias El-Zein Judo Sweden
Cadet U18 / GU18 / -63 kg
(U18)
T3-34
Gotowy
Pernille Ertzaas
Judo Norway
Ebba Strand Judo Sweden Wygrane przez Wazari - 04:00
Cadet U18 / BU18 / -81 kg
(U18)
T2-14
Gotowy
Julius Wirlander
Judo Finland
Alex Bujukliev Judo Sweden Wygrana przez Ippon - 00:15
Cadet U18 / BU18 / -60 kg
(U18)
T4-21
Gotowy
Hector Conrad
Judo Danmark
Wygrana przez Ippon - 03:48
Emil Nielsen Judo Danmark
Cadet U18 / BU18 / -73 kg
(U18)
T1-13
Gotowy
Vidar Lovang
Judo Sweden
Wygrana przez Ippon - 01:22
Ohto Koponen Judo Finland
Cadet U18 / GU18 / -57 kg
(U18)
T5-10
Gotowy
Fríða Borgarlíð
Judo Føroyar
Carla Homke Lellu Judo Norway Wygrana przez Ippon - 02:46
Cadet U18 / GU18 / -52 kg
(U18)
T2-34
Gotowy
Ella Karjalainen
Judo Finland
Sofia Cordova Judo Sweden Wygrana przez Ippon - 02:40
Cadet U18 / GU18 / -63 kg
(U18)
T3-35
Gotowy
Emma Johannessen
Judo Norway
Mai Due Nørskov Judo Danmark Zwycięstwo przez Hansokumake - 02:27
Cadet U18 / GU18 / -57 kg
(U18)
T5-17
Gotowy
Madeleine Hedlund
Judo Sweden
Mira Blomberg Judo Sweden Wygrana przez Ippon - 01:26
Cadet U18 / BU18 / -50 kg
(U18)
T4-40
Gotowy
Silas Penninga
Judo Danmark
Torstein Brekke-Jenssen Judo Norway Wygrana przez Ippon - 03:04
Cadet U18 / GU18 / -52 kg
(U18)
T2-35
Gotowy
Mie Due Nørskov
Judo Danmark
Ebba Peterson Judo Sweden Wygrana przez Ippon - 01:11
Cadet U18 / BU18 / -66 kg
(U18)
T3-12
Gotowy
Hedi Bokani
Judo Norway
Oliver Tietäväinen Judo Finland Wygrana przez Ippon - 01:57
Cadet U18 / GU18 / -70 kg
(U18)
T5-30
Gotowy
Anni Lehto
Judo Finland
Helena Bjarnadottir Judo Iceland Wygrana przez Ippon - 00:21
Cadet U18 / BU18 / -73 kg
(U18)
T1-14
Gotowy
Elias Sørli Niane
Judo Norway
Wygrana przez Ippon - 02:59
Olli Lahti Judo Finland
Cadet U18 / GU18 / -57 kg
(U18)
T5-18
Gotowy
Alva Larsson
Judo Sweden
Wygrana przez Ippon - 01:37
Selma Tvede Judo Danmark
Cadet U18 / BU18 / -81 kg
(U18)
T2-13
Gotowy
Mikael Ísaksson
Judo Iceland
Matfei Polishchuk Judo Finland Wygrana przez Ippon - 01:00