Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U13-Charlie
(U13)
3-1
Färdig
Adrianna Brzozowski
Nesbyen Judoklubb
Matchen blev oavgjord - 02:00
Stella Cornelia Hauge Sande Sportsklubb Judo Matchen blev oavgjord - 02:00
U13-Alfa
(U13)
1-1
Färdig
Theodor Løken
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Vann via Ippon - 00:05
Odne Andreassen Fredrikstad kampsportklubb judo
U13-Delta
(U13)
1-2
Färdig
Artur Papuga
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Shayan Shamloo NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Vann via Ippon - 00:41
U13-Bravo
(U13)
2-1
Färdig
Lea Gubberud
Ippon Judo & BJJ
Vann på Wazari - 02:00
Levi Andersen Oslo Judoklubb
U13-Delta
(U13)
1-3
Färdig
Melvin Rolstad
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Maximilian Herlofsen Ippon Judo & BJJ Vann via Ippon - 00:10
U13-Foxtrot
(U13)
3-2
Färdig
Ibrahim Ahmed
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Martin Dittmann Ippon Judo & BJJ Vann via Ippon - 02:00
U13-Bravo
(U13)
2-2
Färdig
Ingrid Wikene
Oslo Judoklubb
Vann via Ippon - 01:22
Emmie Fjeldstad Oslo Judoklubb
U13-Alfa
(U13)
1-4
Färdig
Theodor Løken
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Matchen blev oavgjord - 02:00
Nikolas Nordås Sande Sportsklubb Judo Matchen blev oavgjord - 02:00
U13-Foxtrot
(U13)
3-3
Färdig
Fredrik Strønen
Ippon Judo & BJJ
Theodor Lund-Holgersen Oslo Judoklubb Vann via Ippon - 01:32
U13-Echo
(U13)
2-3
Färdig
Simen Gjesmoe Follerås
Sande Sportsklubb Judo
Vann på Wazari - 02:00
Henrik Midelfart Ippon Judo & BJJ
U13-Hotel
(U13)
1-5
Färdig
Elena Dillerud
Ippon Judo & BJJ
Matchen blev oavgjord - 02:00
Leon Lygren Asker judoklubb Matchen blev oavgjord - 02:00
U13-Charlie
(U13)
3-4
Färdig
Adrianna Brzozowski
Nesbyen Judoklubb
Stella Cornelia Hauge Sande Sportsklubb Judo Vann via Ippon - 01:14
U13-Echo
(U13)
2-4
Färdig
Johannes Midelfart
Ippon Judo & BJJ
Kuzya Salnikov-Cradler Lillehammer Judoklubb Vann via Ippon - 01:10
U13-Delta
(U13)
1-6
Färdig
Artur Papuga
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Melvin Rolstad NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Vann via Ippon - 00:27
U13-India
(U13)
3-5
Färdig
Mikolaj Tucki
Ippon Judo & BJJ
Vann via Ippon - 00:32
Theodor Løken NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
U13-Alfa
(U13)
1-7
Färdig
Odne Andreassen
Fredrikstad kampsportklubb judo
Nikolas Nordås Sande Sportsklubb Judo Vann via Ippon - 00:47
U13-Bravo
(U13)
2-5
Färdig
Lea Gubberud
Ippon Judo & BJJ
Matchen blev oavgjord - 02:00
Ingrid Wikene Oslo Judoklubb Matchen blev oavgjord - 02:00
U13-Foxtrot
(U13)
3-6
Färdig
Ibrahim Ahmed
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Fredrik Strønen Ippon Judo & BJJ Vann via Ippon - 01:16
U13-Bravo
(U13)
2-6
Färdig
Levi Andersen
Oslo Judoklubb
Vann via Ippon - 00:44
Emmie Fjeldstad Oslo Judoklubb
U13-Delta
(U13)
1-8
Färdig
Shayan Shamloo
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Matchen blev oavgjord - 02:00
Maximilian Herlofsen Ippon Judo & BJJ Matchen blev oavgjord - 02:00
U13-Echo
(U13)
2-7
Färdig
Simen Gjesmoe Follerås
Sande Sportsklubb Judo
Vann på Wazari - 02:00
Johannes Midelfart Ippon Judo & BJJ
U13-Hotel
(U13)
1-9
Färdig
Elena Dillerud
Ippon Judo & BJJ
Matchen blev oavgjord - 02:00
Leon Lygren Asker judoklubb Matchen blev oavgjord - 02:00
U13-Charlie
(U13)
3-7
Färdig
Adrianna Brzozowski
Nesbyen Judoklubb
Matchen blev oavgjord - 02:00
Stella Cornelia Hauge Sande Sportsklubb Judo Matchen blev oavgjord - 02:00
U13-Foxtrot
(U13)
3-8
Färdig
Martin Dittmann
Ippon Judo & BJJ
Theodor Lund-Holgersen Oslo Judoklubb Vann via Ippon - 00:29
U13-Echo
(U13)
2-8
Färdig
Henrik Midelfart
Ippon Judo & BJJ
Vann via Ippon - 01:06
Kuzya Salnikov-Cradler Lillehammer Judoklubb
U13-Delta
(U13)
1-10
Färdig
Artur Papuga
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Maximilian Herlofsen Ippon Judo & BJJ Vann via Ippon - 00:22
U13-India
(U13)
3-9
Färdig
Mikolaj Tucki
Ippon Judo & BJJ
Vann via Ippon - 00:19
Nikolas Nordås Sande Sportsklubb Judo
U13-Delta
(U13)
1-11
Färdig
Shayan Shamloo
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Melvin Rolstad NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Vann via Ippon - 01:53
U13-Bravo
(U13)
2-9
Färdig
Lea Gubberud
Ippon Judo & BJJ
Vann via Ippon - 00:16
Emmie Fjeldstad Oslo Judoklubb
U13-Foxtrot
(U13)
3-10
Färdig
Ibrahim Ahmed
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Theodor Lund-Holgersen Oslo Judoklubb Vann via Ippon - 02:00
U13-Bravo
(U13)
2-10
Färdig
Levi Andersen
Oslo Judoklubb
Matchen blev oavgjord - 02:00
Ingrid Wikene Oslo Judoklubb Matchen blev oavgjord - 02:00
U13-Hotel
(U13)
1-12
Färdig
Elena Dillerud
Ippon Judo & BJJ
Leon Lygren Asker judoklubb Vann på Wazari - 02:00