Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11-Sierra
(U9, U11, U13)
2-42
Gotowy
Jonas Dae Nielsen
Ippon Judo & BJJ
Mathias Ramskjær Ippon Judo & BJJ Wygrana przez Ippon - 00:27
U11-Kilo
(U9, U11, U13)
3-41
Gotowy
Ludvik Anker Løken
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Wygrana przez Ippon - 00:32
Casper Steen Sande Sportsklubb Judo
U13-Alfa
(U9, U11, U13)
1-38
Gotowy
Nefeli Kodra
Ippon Judo & BJJ
Havanna Andersson Kroppefjälls IF Wygrana przez Ippon - 00:35
U11-Delta
(U9, U11, U13)
4-42
Gotowy
Filip Solheim
Vikersund judoklubb
Gustav Andersson Kroppefjälls IF Wygrana przez Ippon - 00:55
U11-Romeo
(U9, U11, U13)
2-39
Gotowy
Elias Günterberg-Heyn
Ippon Judo & BJJ
Mecz zakończył się remisem - 02:00
Dante Doncic Johansen Kinsa Judoklubb Mecz zakończył się remisem - 02:00
U13-Charlie
(U9, U11, U13)
1-42
Gotowy
Julia Szolnoki
Oslo Judoklubb
Wygrane przez Wazari - 02:00
Osvita Buzaite BK-Judo
U11-Delta
(U9, U11, U13)
4-45
Gotowy
Jonas Ystanes Andersen
Ippon Judo & BJJ
Wygrana przez Ippon - 00:28
Maximilian Drottning Ippon Judo & BJJ
U11-Kilo
(U9, U11, U13)
3-42
Gotowy
Isak Tandberg
Sande Sportsklubb Judo
Mecz zakończył się remisem - 02:00
Fredrick Tourniaire-Skarland Ippon Judo & BJJ Mecz zakończył się remisem - 02:00
U11-Delta
(U9, U11, U13)
4-44
Gotowy
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Wygrana przez Ippon - 00:05
Albert Grimsøen Bratli Ippon Judo & BJJ
U11-Romeo
(U9, U11, U13)
2-40
Gotowy
Viljar Skretting
Asker judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:13
Iver Hartz Ippon Judo & BJJ
U11-Oscar
(U9, U11, U13)
3-45
Gotowy
Gabriel Lippert Årskog
Ippon Judo & BJJ
Wygrane przez Wazari - 02:00
Khalid Ars Asker judoklubb
U13-Alfa
(U9, U11, U13)
1-39
Gotowy
Liv Vadseth
Asker judoklubb
Mecz zakończył się remisem - 02:00
Nefeli Kodra Ippon Judo & BJJ Mecz zakończył się remisem - 02:00
U11-Sierra
(U9, U11, U13)
2-43
Gotowy
Mathias Ramskjær
Ippon Judo & BJJ
Matheo Larosi NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Wygrana przez Ippon - 00:35
U11-Oscar
(U9, U11, U13)
3-46
Gotowy
Sigurd Vik Vierli
Ippon Judo & BJJ
Aleksander Kalland-Lemona Ippon Judo & BJJ Wygrana przez Ippon - 01:54
U11-Sierra
(U9, U11, U13)
2-44
Gotowy
Gustav Ulvo
Kinsa Judoklubb
Daniel Pettersen Nesbyen Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:10
U13-Alfa
(U9, U11, U13)
1-40
Gotowy
Celine Traavik
Ippon Judo & BJJ
Havanna Andersson Kroppefjälls IF Wygrana przez Ippon - 00:51
U13-Charlie
(U9, U11, U13)
1-43
Gotowy
Camilla Bjerke
Kinsa Judoklubb
Julia Szolnoki Oslo Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:05
U13-Charlie
(U9, U11, U13)
1-44
Gotowy
Osvita Buzaite
BK-Judo
Mecz zakończył się remisem - 02:00
Aja Bartoszko Oslo Judoklubb Mecz zakończył się remisem - 02:00
U11-Sierra
(U9, U11, U13)
2-47
Gotowy
Matheo Larosi
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Wygrana przez Ippon - 00:49
Jonas Dae Nielsen Ippon Judo & BJJ
U11-Delta
(U9, U11, U13)
4-43
Gotowy
Maximilian Drottning
Ippon Judo & BJJ
Filip Solheim Vikersund judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:44
U11-Quebec
(U9, U11, U13)
3-49
Gotowy
Simeon Mikov
Ippon Judo & BJJ
Wygrana przez Ippon - 00:56
Mylo Amador Ippon Judo & BJJ
U11-Sierra
(U9, U11, U13)
2-48
Gotowy
Mathias Ramskjær
Ippon Judo & BJJ
Wygrana przez Ippon - 00:18
Daniel Pettersen Nesbyen Judoklubb
U11-Oscar
(U9, U11, U13)
3-47
Gotowy
Sigurd Vik Vierli
Ippon Judo & BJJ
Khalid Ars Asker judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:41
U11-India
(U9, U11, U13)
4-47
Gotowy
Leander Bakkeli
Ippon Judo & BJJ
Ola Bertinius Lande Ippon Judo & BJJ Wygrana przez Ippon - 00:04
U13-Charlie
(U9, U11, U13)
1-48
Gotowy
Julia Szolnoki
Oslo Judoklubb
Jade Arntzen Oslo Judoklubb Wygrane przez Wazari - 02:00
U11-Oscar
(U9, U11, U13)
3-48
Gotowy
Aleksander Kalland-Lemona
Ippon Judo & BJJ
Wygrane przez Wazari - 02:00
Gabriel Lippert Årskog Ippon Judo & BJJ
U11-Sierra
(U9, U11, U13)
2-45
Gotowy
Gustav Ulvo
Kinsa Judoklubb
Jonas Dae Nielsen Ippon Judo & BJJ Wygrana przez Ippon - 01:04
U11-Delta
(U9, U11, U13)
4-46
Gotowy
Albert Grimsøen Bratli
Ippon Judo & BJJ
Wygrana przez Ippon - 00:36
Filip Solheim Vikersund judoklubb
U11-India
(U9, U11, U13)
4-48
Gotowy
Maximillian Antoniusen
Sande Sportsklubb Judo
Wygrane przez Wazari - 02:00
Jacob Haugen Eidslott Oslo Judoklubb
U11-Sierra
(U9, U11, U13)
2-46
Gotowy
Daniel Pettersen
Nesbyen Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:56
Matheo Larosi NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
U13-Charlie
(U9, U11, U13)
1-47
Gotowy
Camilla Bjerke
Kinsa Judoklubb
Aja Bartoszko Oslo Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:31
U11-Quebec
(U9, U11, U13)
3-50
Gotowy
Milian Odden Midtsveen
NLI Judo
Wygrana przez Ippon - 00:23
Egilis Paltanavicius Fredrikstad kampsportklubb judo