Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11-Sierra
(U9, U11, U13)
2-42
Finito
Jonas Dae Nielsen
Ippon Judo & BJJ
Mathias Ramskjær Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:27
U11-Kilo
(U9, U11, U13)
3-41
Finito
Ludvik Anker Løken
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Won by Ippon - 00:32
Casper Steen Sande Sportsklubb Judo
U13-Alfa
(U9, U11, U13)
1-38
Finito
Nefeli Kodra
Ippon Judo & BJJ
Havanna Andersson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:35
U11-Delta
(U9, U11, U13)
4-42
Finito
Filip Solheim
Vikersund judoklubb
Gustav Andersson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:55
U11-Romeo
(U9, U11, U13)
2-39
Finito
Elias Günterberg-Heyn
Ippon Judo & BJJ
Match was declared a draw - 02:00
Dante Doncic Johansen Kinsa Judoklubb Match was declared a draw - 02:00
U13-Charlie
(U9, U11, U13)
1-42
Finito
Julia Szolnoki
Oslo Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Osvita Buzaite BK-Judo
U11-Delta
(U9, U11, U13)
4-45
Finito
Jonas Ystanes Andersen
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:28
Maximilian Drottning Ippon Judo & BJJ
U11-Kilo
(U9, U11, U13)
3-42
Finito
Isak Tandberg
Sande Sportsklubb Judo
Match was declared a draw - 02:00
Fredrick Tourniaire-Skarland Ippon Judo & BJJ Match was declared a draw - 02:00
U11-Delta
(U9, U11, U13)
4-44
Finito
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:05
Albert Grimsøen Bratli Ippon Judo & BJJ
U11-Romeo
(U9, U11, U13)
2-40
Finito
Viljar Skretting
Asker judoklubb
Won by Ippon - 01:13
Iver Hartz Ippon Judo & BJJ
U11-Oscar
(U9, U11, U13)
3-45
Finito
Gabriel Lippert Årskog
Ippon Judo & BJJ
Won by Wazari - 02:00
Khalid Ars Asker judoklubb
U13-Alfa
(U9, U11, U13)
1-39
Finito
Liv Vadseth
Asker judoklubb
Match was declared a draw - 02:00
Nefeli Kodra Ippon Judo & BJJ Match was declared a draw - 02:00
U11-Sierra
(U9, U11, U13)
2-43
Finito
Mathias Ramskjær
Ippon Judo & BJJ
Matheo Larosi NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Won by Ippon - 00:35
U11-Oscar
(U9, U11, U13)
3-46
Finito
Sigurd Vik Vierli
Ippon Judo & BJJ
Aleksander Kalland-Lemona Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 01:54
U11-Sierra
(U9, U11, U13)
2-44
Finito
Gustav Ulvo
Kinsa Judoklubb
Daniel Pettersen Nesbyen Judoklubb Won by Ippon - 00:10
U13-Alfa
(U9, U11, U13)
1-40
Finito
Celine Traavik
Ippon Judo & BJJ
Havanna Andersson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:51
U13-Charlie
(U9, U11, U13)
1-43
Finito
Camilla Bjerke
Kinsa Judoklubb
Julia Szolnoki Oslo Judoklubb Won by Ippon - 00:05
U13-Charlie
(U9, U11, U13)
1-44
Finito
Osvita Buzaite
BK-Judo
Match was declared a draw - 02:00
Aja Bartoszko Oslo Judoklubb Match was declared a draw - 02:00
U11-Sierra
(U9, U11, U13)
2-47
Finito
Matheo Larosi
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Won by Ippon - 00:49
Jonas Dae Nielsen Ippon Judo & BJJ
U11-Delta
(U9, U11, U13)
4-43
Finito
Maximilian Drottning
Ippon Judo & BJJ
Filip Solheim Vikersund judoklubb Won by Ippon - 01:44
U11-Quebec
(U9, U11, U13)
3-49
Finito
Simeon Mikov
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:56
Mylo Amador Ippon Judo & BJJ
U11-Sierra
(U9, U11, U13)
2-48
Finito
Mathias Ramskjær
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:18
Daniel Pettersen Nesbyen Judoklubb
U11-Oscar
(U9, U11, U13)
3-47
Finito
Sigurd Vik Vierli
Ippon Judo & BJJ
Khalid Ars Asker judoklubb Won by Ippon - 00:41
U11-India
(U9, U11, U13)
4-47
Finito
Leander Bakkeli
Ippon Judo & BJJ
Ola Bertinius Lande Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:04
U13-Charlie
(U9, U11, U13)
1-48
Finito
Julia Szolnoki
Oslo Judoklubb
Jade Arntzen Oslo Judoklubb Won by Wazari - 02:00
U11-Oscar
(U9, U11, U13)
3-48
Finito
Aleksander Kalland-Lemona
Ippon Judo & BJJ
Won by Wazari - 02:00
Gabriel Lippert Årskog Ippon Judo & BJJ
U11-Sierra
(U9, U11, U13)
2-45
Finito
Gustav Ulvo
Kinsa Judoklubb
Jonas Dae Nielsen Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 01:04
U11-Delta
(U9, U11, U13)
4-46
Finito
Albert Grimsøen Bratli
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:36
Filip Solheim Vikersund judoklubb
U11-India
(U9, U11, U13)
4-48
Finito
Maximillian Antoniusen
Sande Sportsklubb Judo
Won by Wazari - 02:00
Jacob Haugen Eidslott Oslo Judoklubb
U11-Sierra
(U9, U11, U13)
2-46
Finito
Daniel Pettersen
Nesbyen Judoklubb
Won by Ippon - 00:56
Matheo Larosi NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
U13-Charlie
(U9, U11, U13)
1-47
Finito
Camilla Bjerke
Kinsa Judoklubb
Aja Bartoszko Oslo Judoklubb Won by Ippon - 00:31
U11-Quebec
(U9, U11, U13)
3-50
Finito
Milian Odden Midtsveen
NLI Judo
Won by Ippon - 00:23
Egilis Paltanavicius Fredrikstad kampsportklubb judo