Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11-Oscar
(U11)
M2-29
Završeno
Kevin G. Andersen
Bodø Judo Club
Pobedio po Ippon - 01:44
Amund Yarra Vikersund judoklubb
U11-Foxtrot
(U11)
M3-27
Završeno
Maiken Sandal-Christensen
Ippon Judo & BJJ
Pobedio po Ippon - 01:48
Inés Figueroa Østby Ippon Judo & BJJ
U11-Lima
(U11)
M1-27
Završeno
Tor Edvard Blakisrud
Kinsa Judoklubb
Meč je proglašen nerešenim - 02:00
Michael Gillebo-Watt Ippon Judo & BJJ Meč je proglašen nerešenim - 02:00
U11-Oscar
(U11)
M2-30
Završeno
Peder Wabø Ringsby
Oslo Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:44
Lazlo Homke Lellu Ippon Judo & BJJ
U11-Lima
(U11)
M1-28
Završeno
Matthias Jan Rotty
Ippon Judo & BJJ
Lucas Strand Sande Sportsklubb Judo Pobedio po Ippon - 01:08
U11-Quebec
(U11)
M3-21
Završeno
Isak Blåtun
Oslo Judoklubb
Meč je proglašen nerešenim - 02:00
Charley Johannessen Alaerts Oslo Judoklubb Meč je proglašen nerešenim - 02:00
U11-Romeo
(U11)
M2-35
Završeno
William Lindal Magnussen
Vikersund judoklubb
Loay Maimouni Oslo Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:39
U11-Romeo
(U11)
M2-36
Završeno
Aio Rossavik-Grande
Ringerike Judoklubb
Eirik Kjærås Sande Sportsklubb Judo Pobedio po Ippon - 01:27
U11-Mike
(U11)
M1-29
Završeno
Ragnar Tennebø
Ringerike Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:03
Daniel Barca Ippon Judo & BJJ
U11-Mike
(U11)
M1-30
Završeno
Dominik Blaha
Vikersund judoklubb
Nicolai Zachariassen Sande Sportsklubb Judo Pobedio po Ippon - 01:04
U11-Foxtrot
(U11)
M3-28
Završeno
Solveig Johanna Herlofsen
Ippon Judo & BJJ
Tiril Brandsborg Oslo Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:26
U11-Oscar
(U11)
M2-31
Završeno
Lazlo Homke Lellu
Ippon Judo & BJJ
Pobedio po Ippon - 00:08
Kevin G. Andersen Bodø Judo Club
U11-Sierra
(U11)
M1-35
Završeno
Henrik Tobias Birkelund
Kinsa Judoklubb
Dyre Bendiksby Ippon Judo & BJJ Pobedio po Ippon - 00:27
U11-India
(U11)
M3-30
Završeno
Yafet Beyene
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Meč je proglašen nerešenim - 02:00
Villiam Nafstad Vikersund judoklubb Meč je proglašen nerešenim - 02:00
U11-Oscar
(U11)
M2-32
Završeno
Peder Wabø Ringsby
Oslo Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:05
Amund Yarra Vikersund judoklubb
U11-Sierra
(U11)
M1-36
Završeno
Olav Sommerstad
Ippon Judo & BJJ
Meč je proglašen nerešenim - 02:00
Boye Stenhaug Backstrøm Vikersund judoklubb Meč je proglašen nerešenim - 02:00
U11-Romeo
(U11)
M2-37
Završeno
William Lindal Magnussen
Vikersund judoklubb
Eirik Kjærås Sande Sportsklubb Judo Pobedio po Ippon - 00:30
U11-Romeo
(U11)
M2-38
Završeno
Loay Maimouni
Oslo Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:14
Aio Rossavik-Grande Ringerike Judoklubb
U11-November
(U11)
M3-35
Završeno
Emils Skujins
Larvik Judoklubb
Pobedio po Ippon - 01:20
Finn Golberg Hole Ippon Judo & BJJ
U11-Mike
(U11)
M1-31
Završeno
Dominik Blaha
Vikersund judoklubb
Pobedio po Ippon - 01:02
Daniel Barca Ippon Judo & BJJ
U11-Oscar
(U11)
M2-33
Završeno
Amund Yarra
Vikersund judoklubb
Lazlo Homke Lellu Ippon Judo & BJJ Pobedio po Ippon - 01:25
U11-Mike
(U11)
M1-32
Završeno
Nicolai Zachariassen
Sande Sportsklubb Judo
Ragnar Tennebø Ringerike Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:10
U11-November
(U11)
M3-36
Završeno
Ronaldo Torres Hernandez
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Abdul-Kerim Borhadzjiev Asker judoklubb Pobedio po Ippon - 00:17
U11-Oscar
(U11)
M2-34
Završeno
Peder Wabø Ringsby
Oslo Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:56
Kevin G. Andersen Bodø Judo Club
U11-Sierra
(U11)
M1-37
Završeno
Olav Sommerstad
Ippon Judo & BJJ
Meč je proglašen nerešenim - 02:00
Dyre Bendiksby Ippon Judo & BJJ Meč je proglašen nerešenim - 02:00
U11-India
(U11)
M3-31
Završeno
Villiam Nafstad
Vikersund judoklubb
Pobedio po Ippon - 01:01
Thor Kvien Ippon Judo & BJJ
U11-Sierra
(U11)
M1-38
Završeno
Boye Stenhaug Backstrøm
Vikersund judoklubb
Pobedio po Ippon - 02:00
Henrik Tobias Birkelund Kinsa Judoklubb
U11-Romeo
(U11)
M2-39
Završeno
William Lindal Magnussen
Vikersund judoklubb
Aio Rossavik-Grande Ringerike Judoklubb Pobedio po Ippon - 01:38
U11-India
(U11)
M3-32
Završeno
Yafet Beyene
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Meč je proglašen nerešenim - 02:00
Olavi Johannes Lein MIF JUDO Meč je proglašen nerešenim - 02:00
U11-Romeo
(U11)
M2-40
Završeno
Eirik Kjærås
Sande Sportsklubb Judo
Loay Maimouni Oslo Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:09
U11-Mike
(U11)
M1-33
Završeno
Daniel Barca
Ippon Judo & BJJ
Nicolai Zachariassen Sande Sportsklubb Judo Pobedio po Ippon - 00:14
U11-November
(U11)
M3-37
Završeno
Emils Skujins
Larvik Judoklubb
Abdul-Kerim Borhadzjiev Asker judoklubb Pobedio po Ippon - 00:11