Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U9-Bravo
(U9)
M2-1
Završeno
Ailo V. D. Mirzaei
Sande Sportsklubb Judo
Leo Strand Fidjeland Oslo Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:09
U9-Bravo
(U9)
M2-2
Završeno
Alexander Johansen
Ippon Judo & BJJ
Michael Eriksen Ippon Judo & BJJ Pobedio po Ippon - 01:22
U9-Alfa
(U9)
M1-1
Završeno
Kaira Bansal
Pobedio po Ippon - 00:20
Mia Sofie N. Tafjord Asker judoklubb
U9-Echo
(U9)
M2-6
Završeno
Catalina Correa-Portantier
Kinsa Judoklubb
Meč je proglašen nerešenim - 02:00
Mio Love Tøllefsen Oslo Judoklubb Meč je proglašen nerešenim - 02:00
U9-Charlie
(U9)
M3-1
Završeno
Liam Numme
Sandefjord judoklubb
Meč je proglašen nerešenim - 02:00
Liam Fournier NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Meč je proglašen nerešenim - 02:00
U9-Alfa
(U9)
M1-2
Završeno
Vårin Reichelt
Asker judoklubb
Ella Yarra Vikersund judoklubb Pobedio po Ippon
U9-Delta
(U9)
M1-7
Završeno
Samuel David Osborn
Oslo Judoklubb
Daniel Larosi NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Pobedio po Ippon - 00:25
U9-Echo
(U9)
M2-7
Završeno
Mikael Zhulanov
Oslo Judoklubb
Pobedio po Wazari - 02:00
Benjamin Vimo Garner NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
U9-Charlie
(U9)
M3-2
Završeno
Johannes Myrlie-Joakimsen
Asker judoklubb
Meč je proglašen nerešenim - 02:00
Magne Lille Fjukstad Oslo Judoklubb Meč je proglašen nerešenim - 02:00
U9-Delta
(U9)
M1-8
Završeno
Bjørn Erik Blakisrud
Kinsa Judoklubb
Meč je proglašen nerešenim - 02:00
William Amiry-Moghaddam Ippon Judo & BJJ Meč je proglašen nerešenim - 02:00
U9-Bravo
(U9)
M2-3
Završeno
Ailo V. D. Mirzaei
Sande Sportsklubb Judo
Michael Eriksen Ippon Judo & BJJ Pobedio po Ippon - 01:38
U9-Alfa
(U9)
M1-3
Završeno
Ella Yarra
Vikersund judoklubb
Kaira Bansal Pobedio po Ippon - 00:04
U9-Bravo
(U9)
M2-4
Završeno
Leo Strand Fidjeland
Oslo Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:23
Alexander Johansen Ippon Judo & BJJ
U9-Foxtrot
(U9)
M3-7
Završeno
Marks Dubrovins
Romerike Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:06
Odin Bergquist Asker judoklubb
U9-Foxtrot
(U9)
M3-8
Završeno
Emrik Gujord
Asker judoklubb
Meč je proglašen nerešenim - 02:00
Khasan Bakajev NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Meč je proglašen nerešenim - 02:00
U9-Echo
(U9)
M2-8
Završeno
Mikael Zhulanov
Oslo Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:32
Mio Love Tøllefsen Oslo Judoklubb
U9-Alfa
(U9)
M1-4
Završeno
Vårin Reichelt
Asker judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:20
Mia Sofie N. Tafjord Asker judoklubb
U9-Echo
(U9)
M2-9
Završeno
Benjamin Vimo Garner
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Catalina Correa-Portantier Kinsa Judoklubb Pobedio po Wazari - 02:00
U9-Delta
(U9)
M1-9
Završeno
William Amiry-Moghaddam
Ippon Judo & BJJ
Meč je proglašen nerešenim - 02:00
Samuel David Osborn Oslo Judoklubb Meč je proglašen nerešenim - 02:00
U9-Charlie
(U9)
M3-3
Završeno
Johannes Myrlie-Joakimsen
Asker judoklubb
Liam Fournier NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Pobedio po Ippon - 00:27
U9-Bravo
(U9)
M2-5
Završeno
Michael Eriksen
Ippon Judo & BJJ
Leo Strand Fidjeland Oslo Judoklubb Pobedio po Ippon - 01:21
U9-Delta
(U9)
M1-10
Završeno
Bjørn Erik Blakisrud
Kinsa Judoklubb
Daniel Larosi NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Pobedio po Ippon - 00:25
U9-Charlie
(U9)
M3-4
Završeno
Magne Lille Fjukstad
Oslo Judoklubb
Liam Numme Sandefjord judoklubb Pobedio po Wazari - 02:00
U9-Alfa
(U9)
M1-5
Završeno
Mia Sofie N. Tafjord
Asker judoklubb
Ella Yarra Vikersund judoklubb Pobedio po Ippon - 00:11
U9-Bravo
(U9)
Završeno
Ailo V. D. Mirzaei
Sande Sportsklubb Judo
Alexander Johansen Ippon Judo & BJJ Pobeda bez borbe
U9-Foxtrot
(U9)
M3-9
Završeno
Emrik Gujord
Asker judoklubb
Pobedio po Ippon - 01:33
Odin Bergquist Asker judoklubb
U9-Alfa
(U9)
M1-6
Završeno
Vårin Reichelt
Asker judoklubb
Kaira Bansal Pobedio po Ippon - 01:55
U9-Echo
(U9)
M2-10
Završeno
Mikael Zhulanov
Oslo Judoklubb
Catalina Correa-Portantier Kinsa Judoklubb Pobedio po Ippon - 02:00
U9-Foxtrot
(U9)
M3-10
Završeno
Khasan Bakajev
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Marks Dubrovins Romerike Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:07
U9-Echo
(U9)
M2-11
Završeno
Mio Love Tøllefsen
Oslo Judoklubb
Benjamin Vimo Garner NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Pobedio po Ippon - 01:30
U9-Charlie
(U9)
M3-5
Završeno
Johannes Myrlie-Joakimsen
Asker judoklubb
Liam Numme Sandefjord judoklubb Pobedio po Ippon - 00:38
U9-Delta
(U9)
M1-11
Završeno
Daniel Larosi
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Pobedio po Wazari - 02:00
William Amiry-Moghaddam Ippon Judo & BJJ