Otkrili smo da možda koristiš zastareli brauzer koji nije kompatibilan sa našom vebstranicom.
Toggle navigation
Zajednica
Akademije
Filijale
Takmičari
Uloguj se
Napravi nalog
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Information
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Norges Judoforbund
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Information
Nalog
Uloguj se
Napravi nalog
Zajednica
Akademije
Filijale
Takmičari
JUDO ØstlandsCup Sande 30. april
30 Apr
Registruj
Info
rmation
Učesnici
171
Mečevi
Žrebovi
i raspored
Rezultati
Registruj
Žrebovi
New schedule
Beta
Dag 1
Vremena su
dynamic
i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Pogledaj strunjaču
Matte 1
eta
mečevi
kategorije
10:38
6
G U9 Molang
10:46
6
J U11/U13 Modige kaniner
11:04
6
G U9 Paw Patrol
11:13
6
G U11 Ricky Zoom
11:33
6
G U11 Byggmester Bob
11:41
6
G U11 Prinsene
11:59
6
G U13 Gønner på
12:07
6
G U13 Kompani Lauritzen
13:07
6
Gutter Ungdom / Gutter U15 / -55 kg
13:13
2
Parajudo Jenter Ungdom / Jenter / -57 kg
13:31
6
Gutter Ungdom / Gutter U18 / -66 kg
13:37
6
Gutter Ungdom / Gutter U18 / -55 kg
Pogledaj strunjaču
Matte 2
eta
mečevi
kategorije
10:38
3
J U13 Flokken
10:40
3
J U11 Dinosaurtoget
10:53
6
G U9 Blekkulf
10:56
6
G U11 Kjælosaurus
11:19
3
G U11 Timmy
11:30
6
G U11 Kongene
11:38
6
G U9 Mekkegjengen
12:02
3
G U11 Powergutta
12:11
6
G U13 Gir gass
12:18
3
G U13 Quack
12:22
6
G U13 Geitekillingene
13:06
3
Gutter Ungdom / Gutter U15 / -46 kg
13:09
6
Gutter Ungdom / Gutter U15 / -60 kg
13:21
3
Gutter Ungdom / Gutter U18 / -81 kg
13:34
3
Gutter Ungdom / Gutter U18 / -60 kg
13:41
6
Gutter Ungdom / Gutter U18 / -46/50 kg
Pogledaj strunjaču
Matte 3
eta
mečevi
kategorije
10:38
3
J U13 Ollie
10:42
3
J U9/U11 Poppeloppene
10:54
3
G U9 Bjørnis
10:56
6
G U9 Børste
11:08
6
G U11 Fantus
11:20
6
G U11 Brillebjørns Detektivbyrå
11:39
6
G U11 Knektene
11:51
6
G U11 Boys on top
12:08
6
G U13 Toppers boys
12:16
6
G U13 Kobraene
13:08
3
Jenter Ungdom / Jenter U15 / +63 kg
13:10
10
Gutter Ungdom / Gutter/Jenter U15 / -42 kg
13:29
6
Gutter Ungdom / Gutter U18 / -73 kg
13:36
6
Jenter Ungdom / Jenter U18 / -70 kg