Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U13-Hotel
(U13)
M2-18
완료됨
Mathias Ramskjær
Ippon Judo & BJJ
Bror Li Kveseth Go Dai Judo Club Won by Ippon - 01:54
U13-Alfa
(U13)
M1-8
완료됨
Frank Caballero Tønder
Larvik Judoklubb
Adam Disjni Asker judoklubb Won by Wazari - 02:00
U13-Bravo
(U13)
M2-11
완료됨
Aleksandr Romanovskiy
Sandefjord judoklubb
Won by Ippon - 00:38
Magnus Wingaard Ippon Judo & BJJ
U13-Echo
(U13)
M1-17
완료됨
Osvita Buzaite
BK-Judo
Match was declared a draw - 02:00
Jenny G Muruåsen Asker judoklubb Match was declared a draw - 02:00
U13-Delta
(U13)
M3-12
완료됨
Sonja Sofie Sinding
Fredrikstad kampsportklubb judo
Won by Wazari - 02:00
Bettina Svanqvist NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
U13-Alfa
(U13)
M1-11
완료됨
Theodor Advocaat
Ippon Judo & BJJ
Cornelius Willassen Kauppi Go Dai Judo Club Won by Ippon - 00:07
U13-Bravo
(U13)
M2-10
완료됨
Hamza Secerbegovic
Ippon Judo & BJJ
Storm Bergquist Asker judoklubb Won by Wazari - 02:00
U13-Bravo
(U13)
M2-12
완료됨
Amadeus Gujord
Asker judoklubb
Helmer Wirenhed Oslo Judoklubb Won by Ippon - 00:40
U13-Alfa
(U13)
M1-9
완료됨
Jacob Alexander Osborn
Oslo Judoklubb
Frank Caballero Tønder Larvik Judoklubb Won by Ippon
U13-India
(U13)
M3-13
완료됨
Aksel Litsen
Ippon Judo & BJJ
Match was declared a draw - 02:00
Ingmar P Arnkelsson Ippon Judo & BJJ Match was declared a draw - 02:00
U13-Hotel
(U13)
M2-19
완료됨
Fredrick Tourniaire-Skarland
Ippon Judo & BJJ
Vuk Radovanovic Go Dai Judo Club Won by Ippon - 01:12
U13-India
(U13)
M3-14
완료됨
Ivo Gjerken Rakke
Larvik Judoklubb
Won by Ippon - 00:46
Oliver Sandnes Hagen Sandefjord judoklubb
U13-Alfa
(U13)
M1-10
완료됨
Jakkrapan Polpoon
MIF JUDO
Adam Disjni Asker judoklubb Won by Wazari - 02:00
U13-Foxtrot
(U13)
M1-18
완료됨
Elias Günterberg-Heyn
Ippon Judo & BJJ
Viljar Skretting Asker judoklubb Won by Ippon - 00:27
U13-Kilo
(U13)
M3-19
완료됨
Adrian Sandnes Hagen
Sandefjord judoklubb
Ludvik Anker Løken NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Won by Ippon
U13-Bravo
(U13)
M2-14
완료됨
Storm Bergquist
Asker judoklubb
Won by Ippon - 01:48
Aleksandr Romanovskiy Sandefjord judoklubb
U13-Kilo
(U13)
M3-20
완료됨
Amir Ajdamirov
Ippon Judo & BJJ
Leon Belstad Knudsen Fredrikstad kampsportklubb judo Won by Ippon - 00:47
U13-Alfa
(U13)
M1-13
완료됨
Frank Caballero Tønder
Larvik Judoklubb
Theodor Advocaat Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 01:02
U13-India
(U13)
M3-15
완료됨
Ivo Gjerken Rakke
Larvik Judoklubb
Ingmar P Arnkelsson Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:51
U13-Bravo
(U13)
M2-13
완료됨
Amadeus Gujord
Asker judoklubb
Hamza Secerbegovic Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 01:50
U13-Alfa
(U13)
M1-12
완료됨
Adam Disjni
Asker judoklubb
Match was declared a draw - 02:00
Cornelius Willassen Kauppi Go Dai Judo Club Match was declared a draw - 02:00
U13-India
(U13)
M3-16
완료됨
Oliver Sandnes Hagen
Sandefjord judoklubb
Won by Ippon - 00:09
Aksel Litsen Ippon Judo & BJJ
U13-Kilo
(U13)
M3-21
완료됨
Adrian Sandnes Hagen
Sandefjord judoklubb
Leon Belstad Knudsen Fredrikstad kampsportklubb judo Won by Ippon
U13-Bravo
(U13)
M2-15
완료됨
Helmer Wirenhed
Oslo Judoklubb
Won by Ippon - 01:36
Magnus Wingaard Ippon Judo & BJJ
U13-Kilo
(U13)
M3-22
완료됨
Ludvik Anker Løken
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Won by Ippon - 00:08
Amir Ajdamirov Ippon Judo & BJJ
U13-Alfa
(U13)
M1-14
완료됨
Jakkrapan Polpoon
MIF JUDO
Won by Ippon
Jacob Alexander Osborn Oslo Judoklubb
U13-Foxtrot
(U13)
M1-19
완료됨
Iver Hartz
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:59
Benjamin T Eriksen Ippon Judo & BJJ
U13-India
(U13)
M3-17
완료됨
Ivo Gjerken Rakke
Larvik Judoklubb
Won by Ippon - 00:36
Aksel Litsen Ippon Judo & BJJ
U13-Hotel
(U13)
M2-20
완료됨
Bror Li Kveseth
Go Dai Judo Club
Won by Ippon - 01:04
Fredrick Tourniaire-Skarland Ippon Judo & BJJ
U13-India
(U13)
M3-18
완료됨
Ingmar P Arnkelsson
Ippon Judo & BJJ
Oliver Sandnes Hagen Sandefjord judoklubb Won by Ippon - 01:52
U13-Golf
(U13)
M1-24
완료됨
Abdul-Kerim Borhadzjiev
Asker judoklubb
Match was declared a draw - 02:00
Nelson Polenta NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Match was declared a draw - 02:00
U13-Hotel
(U13)
M2-21
완료됨
Mathias Ramskjær
Ippon Judo & BJJ
Vuk Radovanovic Go Dai Judo Club Won by Ippon - 01:36