Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U9-Charlie
(U9, U11, U13)
2-1
Окончено
Bastian Mellbye-Stølen
Sande Sportsklubb Judo
Won by Ippon - 00:06
Krysstian Doncic Johansen Kinsa Judoklubb
U9-Delta
(U9, U11, U13)
4-1
Окончено
Olav Osnes
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:21
Amund Yarra Vikersund judoklubb
U9-India
(U9, U11, U13)
3-1
Окончено
Aron Mohal
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:07
Sixten Herou Ippon Judo & BJJ
U9-India
(U9, U11, U13)
3-2
Окончено
Julian Esser
Vikersund judoklubb
Maxim Kristoffersen Oslo Judoklubb Won by Ippon - 01:05
U9-Delta
(U9, U11, U13)
4-2
Окончено
Eliah Tolås
Sande Sportsklubb Judo
Won by Ippon - 00:22
Lucas Matthew De Roxas Sundsdal Kinsa Judoklubb
U9-Alfa
(U9, U11, U13)
1-2
Окончено
Sophie Jilacopa Povelsen
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Gabriela Izdebska Trollhättans JK Won by Ippon - 01:12
U9-Delta
(U9, U11, U13)
4-4
Окончено
Amund Yarra
Vikersund judoklubb
Dyre Bendiksby Ippon Judo & BJJ Won by Ippon
U9-Charlie
(U9, U11, U13)
2-2
Окончено
Luis Chinchilla
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Match was declared a draw - 02:00
Max Ngo Løvsland Ippon Judo & BJJ Match was declared a draw - 02:00
U9-India
(U9, U11, U13)
3-3
Окончено
Sixten Herou
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:05
Martin Scharf Ippon Judo & BJJ
U9-Echo
(U9, U11, U13)
2-7
Окончено
Olav Sommerstad
Asker judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Aksel Olsen Oslo Judoklubb
U9-Alfa
(U9, U11, U13)
1-1
Окончено
Mia Rakkenes
Sande Sportsklubb Judo
Ragna Kolakowski Sande Sportsklubb Judo Won by Ippon
U9-India
(U9, U11, U13)
3-4
Окончено
Maxim Kristoffersen
Oslo Judoklubb
Aron Mohal Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:46
U9-Delta
(U9, U11, U13)
4-3
Окончено
Lucas Matthew De Roxas Sundsdal
Kinsa Judoklubb
Olav Osnes Ippon Judo & BJJ Won by Ippon
U9-India
(U9, U11, U13)
3-5
Окончено
Sixten Herou
Ippon Judo & BJJ
Julian Esser Vikersund judoklubb Won by Ippon - 01:24
U9-Alfa
(U9, U11, U13)
1-8
Окончено
Ragna Kolakowski
Sande Sportsklubb Judo
Match was declared a draw - 02:00
Inés Figueroa Østby Ippon Judo & BJJ Match was declared a draw - 02:00
U9-Delta
(U9, U11, U13)
4-5
Окончено
Amund Yarra
Vikersund judoklubb
Won by Ippon - 00:59
Eliah Tolås Sande Sportsklubb Judo
U9-Charlie
(U9, U11, U13)
2-3
Окончено
Krysstian Doncic Johansen
Kinsa Judoklubb
Luis Chinchilla NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Won by Ippon - 00:19
U9-India
(U9, U11, U13)
3-6
Окончено
Martin Scharf
Ippon Judo & BJJ
Aron Mohal Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 01:28
U9-Alfa
(U9, U11, U13)
1-5
Окончено
Gabriela Izdebska
Trollhättans JK
Won by Ippon
Mia Rakkenes Sande Sportsklubb Judo
U9-Delta
(U9, U11, U13)
4-6
Окончено
Dyre Bendiksby
Ippon Judo & BJJ
Olav Osnes Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:48
U9-Charlie
(U9, U11, U13)
2-4
Окончено
Bastian Mellbye-Stølen
Sande Sportsklubb Judo
Max Ngo Løvsland Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:35
U9-India
(U9, U11, U13)
3-9
Окончено
Sixten Herou
Ippon Judo & BJJ
Maxim Kristoffersen Oslo Judoklubb Won by Ippon - 01:29
U9-Delta
(U9, U11, U13)
4-10
Окончено
Amund Yarra
Vikersund judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Lucas Matthew De Roxas Sundsdal Kinsa Judoklubb
U9-Alfa
(U9, U11, U13)
1-4
Окончено
Ragna Kolakowski
Sande Sportsklubb Judo
Match was declared a draw - 02:00
Sophie Jilacopa Povelsen NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Match was declared a draw - 02:00
U9-Echo
(U9, U11, U13)
2-8
Окончено
Sondre Haavik
Vikersund judoklubb
Mikael Solvin Jahr Vikersund judoklubb Won by Ippon - 01:51
U9-Alfa
(U9, U11, U13)
1-3
Окончено
Gabriela Izdebska
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:25
Inés Figueroa Østby Ippon Judo & BJJ
U9-India
(U9, U11, U13)
3-7
Окончено
Aron Mohal
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:23
Julian Esser Vikersund judoklubb
U9-Delta
(U9, U11, U13)
4-7
Окончено
Olav Osnes
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:12
Eliah Tolås Sande Sportsklubb Judo
U9-Charlie
(U9, U11, U13)
2-5
Окончено
Bastian Mellbye-Stølen
Sande Sportsklubb Judo
Luis Chinchilla NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Won by Ippon - 00:15
U9-Delta
(U9, U11, U13)
4-8
Окончено
Lucas Matthew De Roxas Sundsdal
Kinsa Judoklubb
Dyre Bendiksby Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:24
U9-Alfa
(U9, U11, U13)
1-7
Окончено
Sophie Jilacopa Povelsen
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Won by Ippon
Mia Rakkenes Sande Sportsklubb Judo
U9-Bravo
(U9, U11, U13)
1-11
Окончено
Tiril Brandsborg
Oslo Judoklubb
Won by Ippon - 00:09
Dina Lille Fjukstad Oslo Judoklubb