Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11-Juliet
(U11)
2-28
Окончено
Kristian Reichelt
Asker judoklubb
Eirik Kjærås Sande Sportsklubb Judo Won by Ippon - 00:59
U11-November
(U11)
3-31
Окончено
Emil Papuga
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Match was declared a draw - 02:00
William Ramstad Ippon Judo & BJJ Match was declared a draw - 02:00
U11-Hotel
(U11)
1-33
Окончено
Benjamin T Eriksen
Ippon Judo & BJJ
Match was declared a draw - 02:00
Odin Dagestad Ippon Judo & BJJ Match was declared a draw - 02:00
U11-Lima
(U11)
3-25
Окончено
Eliot Kjølner
Ippon Judo & BJJ
Albert Grimsøen Bratli Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:18
U11-November
(U11)
3-32
Окончено
Iver Hartz
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 02:00
Teodor Karanovic NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
U11-Kilo
(U11)
1-32
Окончено
Mylo Amador
Ippon Judo & BJJ
Match was declared a draw - 02:00
Tage Gibhardt Steensen Vikersund judoklubb Match was declared a draw - 02:00
U11-Juliet
(U11)
2-29
Окончено
Gabriel Lippert Årskog
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:37
Kristian Reichelt Asker judoklubb
U11-November
(U11)
3-35
Окончено
Emil Papuga
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Tommaso Leone Matteucci Asker judoklubb Won by Ippon - 00:25
U11-Juliet
(U11)
2-30
Окончено
Ingmar P Arnkelsson
Ippon Judo & BJJ
Match was declared a draw - 02:00
Eirik Kjærås Sande Sportsklubb Judo Match was declared a draw - 02:00
U11-Kilo
(U11)
1-29
Окончено
Magnus Wingaard
Ippon Judo & BJJ
Loay Maimouni Oslo Judoklubb Won by Wazari - 02:00
U11-Hotel
(U11)
1-34
Окончено
Kornelius Heidenberg
Fredrikstad kampsportklubb judo
Vuk Radovanovic Go Dai Judo Club Won by Ippon - 01:03
U11-November
(U11)
3-33
Окончено
Teodor Karanovic
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
William Ramstad Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 01:00
U11-Kilo
(U11)
1-30
Окончено
Tage Gibhardt Steensen
Vikersund judoklubb
Match was declared a draw - 02:00
Sigurd Vik Vierli Ippon Judo & BJJ Match was declared a draw - 02:00
U11-November
(U11)
3-34
Окончено
Tommaso Leone Matteucci
Asker judoklubb
Won by Ippon - 01:06
Iver Hartz Ippon Judo & BJJ
U11-Kilo
(U11)
1-31
Окончено
Loay Maimouni
Oslo Judoklubb
Won by Ippon - 02:00
Sigurd Vik Vierli Ippon Judo & BJJ
U11-November
(U11)
Окончено
William Ramstad
Ippon Judo & BJJ
Iver Hartz Ippon Judo & BJJ Won by Walkover
U11-Hotel
(U11)
1-35
Окончено
Benjamin T Eriksen
Ippon Judo & BJJ
Vuk Radovanovic Go Dai Judo Club Won by Ippon - 00:15
U11-Hotel
(U11)
1-36
Окончено
Odin Dagestad
Ippon Judo & BJJ
Match was declared a draw - 02:00
Kornelius Heidenberg Fredrikstad kampsportklubb judo Match was declared a draw - 02:00
U11-Hotel
(U11)
1-37
Окончено
Benjamin T Eriksen
Ippon Judo & BJJ
Match was declared a draw - 02:00
Kornelius Heidenberg Fredrikstad kampsportklubb judo Match was declared a draw - 02:00
U11-Hotel
(U11)
1-38
Окончено
Vuk Radovanovic
Go Dai Judo Club
Won by Ippon - 00:06
Odin Dagestad Ippon Judo & BJJ
U13-Foxtrot
(U13)
2-1
Окончено
Leon Belstad Knudsen
Fredrikstad kampsportklubb judo
Match was declared a draw - 02:00
Markus Ørmen Røisbu Fredrikstad kampsportklubb judo Match was declared a draw - 02:00
U13-Bravo
(U13)
1-1
Окончено
Minessa Kadirjan
Fredrikstad kampsportklubb judo
Leon Lygren Asker judoklubb Won by Wazari - 02:00
U13-Delta
(U13)
3-1
Окончено
Trym Granum Sørby
Oslo Judoklubb
Even Brandt-Bjerknes Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:55
U13-Bravo
(U13)
1-2
Окончено
Celine Traavik
Ippon Judo & BJJ
Alexander Herlofsen Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:40
U13-Foxtrot
(U13)
2-2
Окончено
Aksel Litsen
Ippon Judo & BJJ
Martin Dittmann Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:19
U13-Delta
(U13)
3-2
Окончено
Audun Brandt-Bjerknes
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:24
Philip Rijken Ringerike Judoklubb
U13-Charlie
(U13)
2-11
Окончено
Noah Beck
Ringerike Judoklubb
Won by Ippon - 01:24
Erik Thorvik Tokle Oslo Judoklubb
U13-Bravo
(U13)
1-3
Окончено
Alexander Herlofsen
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 01:28
Bror Li Kveseth Go Dai Judo Club
U13-Echo
(U13)
3-7
Окончено
Adi Trbonja
Romerike Judoklubb
Amir Ajdamirov Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:44
U13-Foxtrot
(U13)
2-4
Окончено
Markus Ørmen Røisbu
Fredrikstad kampsportklubb judo
Won by Wazari - 02:00
Oliver Sandnes Hagen Sandefjord judoklubb
U13-Bravo
(U13)
1-4
Окончено
Leon Lygren
Asker judoklubb
Celine Traavik Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:26
U13-Echo
(U13)
3-8
Окончено
Peter Muggerud
Ringerike Judoklubb
Match was declared a draw - 02:00
Adrian Sandnes Hagen Sandefjord judoklubb Match was declared a draw - 02:00