Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MU11-India
(U11, U13)
M2-14
Окончено
Jay Mohal
Ippon Judo & BJJ
Fritz Schulze JC "Samura" Oranienburg Won by Ippon - 00:23
MU11-Charlie
(U11, U13)
M1-6
Окончено
Ayden Saeed
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Match was declared a draw - 02:00
Felix Johansson Trollhättans JK Match was declared a draw - 02:00
MU11-Delta
(U11, U13)
M2-3
Окончено
Sondre Haavik
Vikersund judoklubb
Denas Martinaitis Judo club "Budoka" Won by Ippon - 00:09
MU11-Foxtrot
(U11, U13)
M4-6
Окончено
Oskar Mertens
Ippon Judo & BJJ
Olav Osnes Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:18
MU11-Delta
(U11, U13)
M2-8
Окончено
Kevin G. Andersen
Bodø Judo Club
Won by Ippon - 01:30
Lazlo Homke Lellu Ippon Judo & BJJ
MU11-Kilo
(U11, U13)
M4-14
Окончено
Oliwier Gluchowski
Ippon Judo & BJJ
Jo Kjevik Petterson Oslo Judoklubb Won by Ippon - 00:26
MU11-Juliet
(U11, U13)
M3-13
Окончено
Joel Sandin
Trollhättans JK
Dovydas Vališkis Judo club "Budoka" Won by Ippon - 02:00
MU11-Charlie
(U11, U13)
M1-7
Окончено
Bertil Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Wazari - 02:00
Max Ngo Løvsland Ippon Judo & BJJ
MU11-Kilo
(U11, U13)
M4-13
Окончено
Aio Rossavik-Grande
Ringerike Judoklubb
Sigurd Vik Vierli Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 01:04
MU11-Juliet
(U11, U13)
M3-14
Окончено
Laurynas Žemaitis
Judo club "Budoka"
Won by Ippon - 00:07
Isak Blåtun Oslo Judoklubb
MU11-Echo
(U11, U13)
M3-4
Окончено
Adem Abbad
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Match was declared a draw - 02:00
Olav Sommerstad Ippon Judo & BJJ Match was declared a draw - 02:00
MU11-India
(U11, U13)
M2-13
Окончено
Charley Johannessen Alaerts
Oslo Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Daniel Barca Ippon Judo & BJJ
MU11-Foxtrot
(U11, U13)
M4-7
Окончено
Tommaso Leone Matteucci
Asker judoklubb
Won by Ippon - 01:00
Oskar Mertens Ippon Judo & BJJ
MU11-Charlie
(U11, U13)
M1-5
Окончено
Filip Solheim
Vikersund judoklubb
Match was declared a draw - 02:00
Felix Johansson Trollhättans JK Match was declared a draw - 02:00
MU11-Echo
(U11, U13)
M3-9
Окончено
Boye Stenhaug Backstrøm
Vikersund judoklubb
Even Nicolai Odderbø Idland Ringerike Judoklubb Won by Ippon - 00:08
MU11-Delta
(U11, U13)
M2-5
Окончено
Denas Martinaitis
Judo club "Budoka"
Won by Ippon - 00:08
Kevin G. Andersen Bodø Judo Club
MU11-Charlie
(U11, U13)
M1-4
Окончено
Max Ngo Løvsland
Ippon Judo & BJJ
Ayden Saeed NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Won by Ippon - 00:10
MU11-Delta
(U11, U13)
M2-9
Окончено
Sondre Haavik
Vikersund judoklubb
Won by Ippon - 00:41
Felix Foss Ippon Judo & BJJ
MU11-Foxtrot
(U11, U13)
M4-8
Окончено
Olav Osnes
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:56
Andor Øhrn Go Dai Judo Club
MU11-Golf
(U11, U13)
M1-11
Окончено
Ragnar Tennebø
Ringerike Judoklubb
Won by Ippon - 00:50
Henning Løbach Ulimoen Ippon Judo & BJJ
MU11-India
(U11, U13)
M2-12
Окончено
Jay Mohal
Ippon Judo & BJJ
Emils Skujins Larvik Judoklubb Won by Ippon - 00:55
MU11-Kilo
(U11, U13)
M4-16
Окончено
Sigurd Vik Vierli
Ippon Judo & BJJ
Won by Wazari - 02:00
Jo Kjevik Petterson Oslo Judoklubb
MU11-Golf
(U11, U13)
Окончено
Jonas Vecerkauskas
Judo club "Budoka"
Won by Walkover
Philip Spencer Ippon Judo & BJJ
WU11-Bravo
(U11, U13)
M3-21
Окончено
Ingrid Brekke-Jenssen
Ippon Judo & BJJ
Match was declared a draw - 02:00
Elena Dillerud Ippon Judo & BJJ Match was declared a draw - 02:00
MU11-India
(U11, U13)
M2-17
Окончено
Daniel Barca
Ippon Judo & BJJ
Fritz Schulze JC "Samura" Oranienburg Won by Ippon - 00:06
MU11-Charlie
(U11, U13)
M1-8
Окончено
Filip Solheim
Vikersund judoklubb
Bertil Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:27
MU11-Delta
(U11, U13)
Окончено
Lazlo Homke Lellu
Ippon Judo & BJJ
Denas Martinaitis Judo club "Budoka" Won by Walkover - 01:01
MU11-Juliet
(U11, U13)
M3-15
Окончено
Isak Blåtun
Oslo Judoklubb
Dovydas Vališkis Judo club "Budoka" Won by Ippon - 00:07
MU11-Kilo
(U11, U13)
M4-19
Окончено
Aio Rossavik-Grande
Ringerike Judoklubb
Won by Ippon - 01:56
Oliwier Gluchowski Ippon Judo & BJJ
MU11-Charlie
(U11, U13)
M1-9
Окончено
Felix Johansson
Trollhättans JK
Won by Wazari - 02:00
Max Ngo Løvsland Ippon Judo & BJJ
WU11-Alfa
(U11, U13)
M2-20
Окончено
Beda Jelstad
Oslo Judoklubb
Dabria Warren NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Won by Wazari - 02:00
MU11-Foxtrot
(U11, U13)
M4-10
Окончено
Theodor Kemmerer
BK-Judo
Tommaso Leone Matteucci Asker judoklubb Won by Ippon - 01:40