Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MU11-Echo
(U11, U13)
M3-10
Окончено
Dyre Bendiksby
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 01:50
Adem Abbad NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
MU11-Golf
(U11, U13)
Окончено
Ragnar Tennebø
Ringerike Judoklubb
Won by Walkover
Nicholas Ingebrigtsen-Berre Ippon Judo & BJJ
MU11-Echo
(U11, U13)
M3-6
Окончено
Even Nicolai Odderbø Idland
Ringerike Judoklubb
Won by Ippon - 01:57
Olav Sommerstad Ippon Judo & BJJ
MU11-Golf
(U11, U13)
Окончено
Henning Løbach Ulimoen
Ippon Judo & BJJ
Won by Walkover
Philip Spencer Ippon Judo & BJJ
MU11-India
(U11, U13)
M2-19
Окончено
Jay Mohal
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:22
Charley Johannessen Alaerts Oslo Judoklubb
MU11-Foxtrot
(U11, U13)
M4-9
Окончено
Andor Øhrn
Go Dai Judo Club
Oskar Mertens Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:29
MU11-Hotel
(U11, U13)
M1-14
Окончено
Aron Mohal
Ippon Judo & BJJ
Sjur Grimstad-Almquist Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:06
MU11-Hotel
(U11, U13)
M1-15
Окончено
Fridtjof Von Miller
UJKC Potsdam
Won by Ippon - 00:23
Ronaldo Torres Hernandez NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
MU11-Kilo
(U11, U13)
M4-18
Окончено
Jo Kjevik Petterson
Oslo Judoklubb
Match was declared a draw - 02:00
Mylo Amador Ippon Judo & BJJ Match was declared a draw - 02:00
MU11-Juliet
(U11, U13)
M3-16
Окончено
Laurynas Žemaitis
Judo club "Budoka"
Won by Ippon - 00:13
Maxim Kristoffersen Oslo Judoklubb
MU11-Golf
(U11, U13)
M1-13
Окончено
Ragnar Tennebø
Ringerike Judoklubb
Match was declared a draw - 02:00
Jonas Vecerkauskas Judo club "Budoka" Match was declared a draw - 02:00
MU11-India
(U11, U13)
M2-15
Окончено
Emils Skujins
Larvik Judoklubb
Won by Ippon - 01:20
Daniel Barca Ippon Judo & BJJ
MU13-Lima
(U11, U13)
M4-21
Окончено
Khalid Ars
Asker judoklubb
Ludvik Anker Løken NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Won by Ippon - 01:06
WU11-Alfa
(U11, U13)
M2-21
Окончено
Sunniva Storli
Go Dai Judo Club
Won by Ippon - 00:35
Emilia Danilina BK-Judo
MU11-Juliet
(U11, U13)
M3-18
Окончено
Joel Sandin
Trollhättans JK
Won by Ippon
Isak Blåtun Oslo Judoklubb
WU11-Bravo
(U11, U13)
M3-22
Окончено
Elena Dillerud
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 01:29
Maiken Sandal-Christensen Ippon Judo & BJJ
MU11-Golf
(U11, U13)
Окончено
Philip Spencer
Ippon Judo & BJJ
Nicholas Ingebrigtsen-Berre Ippon Judo & BJJ Won by Walkover
WU11-Alfa
(U11, U13)
M2-22
Окончено
Anju Pramanik
Bodø Judo Club
Match was declared a draw - 02:00
Mia Rakkenes Sande Sportsklubb Judo Match was declared a draw - 02:00
MU11-Hotel
(U11, U13)
M1-20
Окончено
Sjur Grimstad-Almquist
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:05
Sixten Herou Ippon Judo & BJJ
MU11-Echo
(U11, U13)
M3-8
Окончено
Olav Sommerstad
Ippon Judo & BJJ
Match was declared a draw - 02:00
Boye Stenhaug Backstrøm Vikersund judoklubb Match was declared a draw - 02:00
MU11-Hotel
(U11, U13)
M1-19
Окончено
Ronaldo Torres Hernandez
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Match was declared a draw - 02:00
Aron Mohal Ippon Judo & BJJ Match was declared a draw - 02:00
MU13-Lima
(U11, U13)
M4-22
Окончено
Mikkel Vangsøy
Ippon Judo & BJJ
Gabriel Lippert Årskog Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:58
MU11-Juliet
(U11, U13)
M3-17
Окончено
Dovydas Vališkis
Judo club "Budoka"
Won by Ippon - 00:17
Maxim Kristoffersen Oslo Judoklubb
MU13-Juliet
(U11, U13)
M1-25
Окончено
Mathias Ramskjær
Ippon Judo & BJJ
Bror Li Kveseth Go Dai Judo Club Won by Ippon - 02:05
MU13-Kilo
(U11, U13)
M2-35
Окончено
Matheo Larosi
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Won by Ippon - 01:48
Vuk Radovanovic Go Dai Judo Club
MU11-Juliet
(U11, U13)
Окончено
Laurynas Žemaitis
Judo club "Budoka"
Won by Walkover - 00:12
Joel Sandin Trollhättans JK
MU11-Kilo
(U11, U13)
M4-20
Окончено
Mylo Amador
Ippon Judo & BJJ
Match was declared a draw - 02:00
Sigurd Vik Vierli Ippon Judo & BJJ Match was declared a draw - 02:00
MU11-India
(U11, U13)
M2-18
Окончено
Fritz Schulze
JC "Samura" Oranienburg
Won by Ippon - 00:17
Emils Skujins Larvik Judoklubb
WU11-Bravo
(U11, U13)
M3-23
Окончено
Roeya Maimouni
Oslo Judoklubb
Won by Ippon - 00:52
Inés Figueroa Østby Ippon Judo & BJJ
MU13-Lima
(U11, U13)
M4-23
Окончено
Laurynas Žemaitis
Judo club "Budoka"
Won by Ippon - 00:45
Helmer Wirenhed Oslo Judoklubb
WU11-Alfa
(U11, U13)
M2-23
Окончено
Dabria Warren
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Won by Ippon - 01:00
Emilia Danilina BK-Judo
WU11-Bravo
(U11, U13)
M3-26
Окончено
Maiken Sandal-Christensen
Ippon Judo & BJJ
Ingrid Brekke-Jenssen Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:53