Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Senior Men / -60 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
2-28
Finito
Egilsten Amarasekara
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Won by Ippon - 01:12
Dorde Veljkovic Go Dai Judo Club
Senior Men / -81 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
3-26
Finito
Martin Brekke-Jenssen
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 02:57
Rohil Noor NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Senior Women / -57 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
1-37
Finito
Elise Bjørås
Levanger Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:43
Annie Woods NTNUI Judo
Senior Men / -81 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
Finito
Joma Khan Malekzai
Nidaros judoklubb
Won by Walkover
Adlan Ezerhanov Haugesund Atletklubb (HAK)
Senior Men / -100 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
1-32
Finito
Yann Masson
Oslo Judoklubb
Matias Kollerud Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:58
Senior Men / -81 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
3-27
Finito
Erik Alsgaard
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 01:01
Arbi Artsuev Asker judoklubb
Senior Men / -81 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
Finito
Rene Williams
Go Dai Judo Club
Won by Walkover
Adlan Ezerhanov Haugesund Atletklubb (HAK)
Senior Men / -100 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
1-33
Finito
Jonas Langesæter
Haugesund Atletklubb (HAK)
Vidar Skretting Oslo Judoklubb Won by Ippon - 01:02
Senior Men / -73 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
3-21
Finito
Mansur Abubakarov
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Won by Ippon - 02:20
Morten Andersen BK-Judo
Senior Men / -100 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
1-38
Finito
Matias Kollerud
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 01:42
Filip Elter Ippon Judo & BJJ
Senior Men / -73 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
3-28
Finito
Jostein Bø
Ippon Judo & BJJ
Yoan Tutunarov Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 01:18
Senior Women / -57 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
1-39
Finito
Elise Bjørås
Levanger Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:38
Elisabet Ødegaard Hansteen Sande Sportsklubb Judo
U18 (Cadet) Boys / -60 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
2-31
Finito
Nizar Mahmoud Khleifghazaleh
Sande Sportsklubb Judo
Thomas Isdahl Haugesund Atletklubb (HAK) Won by Hansokumake
Senior Women / -57 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
1-40
Finito
Annie Woods
NTNUI Judo
Julia Lise Boccadoro Stavanger Judoklubb Won by Ippon - 01:33
U18 (Cadet) Boys / -90 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
1-41
Finito
Håkon Olsen
Fredrikstad kampsportklubb judo
Brage Kristoffersen Sandnes Judoklubb Won by Ippon - 00:23
U18 (Cadet) Boys / -46 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
3-29
Finito
Torstein Brekke-Jenssen
Ippon Judo & BJJ
Won by Wazari - 04:00
Sofian Sørli Niane Sande Sportsklubb Judo
U18 (Cadet) Boys / -73 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
2-29
Finito
Max Vikjord
Bodø Judo Club
Liam Sommer Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 02:16
Senior Men / -81 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
3-30
Finito
Magnus Bautz-Holter
Ippon Judo & BJJ
Anatole GAMACHE NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Won by Ippon - 03:28
Senior Men / -81 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
3-31
Finito
Martin Brekke-Jenssen
Ippon Judo & BJJ
Erik Alsgaard Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 02:15
Senior Men / -100 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
1-42
Finito
Vidar Skretting
Oslo Judoklubb
Won by Ippon - 03:46
Hans Leo Haraldsen Ippon Judo & BJJ
Senior Men / -81 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
3-34
Finito
Chris Roth
TIF JUDO
Won by Walkover
Magnus Bautz-Holter Ippon Judo & BJJ
U18 (Cadet) Boys / -73 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
2-30
Finito
Audun Ødegaard Hansteen
Sande Sportsklubb Judo
Elias Elter Ippon Judo & BJJ Won by Wazari - 04:00
U18 (Cadet) Boys / -90 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
1-43
Finito
Birger Kristoffer Larssønn
Sande Sportsklubb Judo
Won by Ippon - 01:54
Peter Hunstad Ippon Judo & BJJ
Senior Men / -60 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
2-32
Finito
Isak KJ Morken
Trondheim Judokwai
Mats Gerhardsen Sande Sportsklubb Judo Won by Ippon - 01:52
U18 (Cadet) Boys / -66 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
1-44
Finito
Mosa Soslangireev
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Won by Ippon - 00:27
Marcus Bach Moe Ippon Judo & BJJ
Senior Men / -81 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
3-32
Finito
Arbi Artsuev
Asker judoklubb
Won by Ippon - 03:51
Rohil Noor NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
U18 (Cadet) Boys / -73 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
1-45
Finito
Andreas Bjørnstrøm
Bodø Judo Club
Won by Ippon - 00:15
Fredrik Holm Solhaug Bodø Judo Club
Senior Men / -60 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
2-33
Finito
Dorde Veljkovic
Go Dai Judo Club
Won by Ippon - 01:16
Harald Salmelid Larvik Judoklubb
Senior Women / +78 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
3-33
Finito
Andrea Krång
Ippon Judo & BJJ
Ida-Cecilie Svendsen Sandefjord judoklubb Won by Ippon - 01:29
Senior Men / -73 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
1-47
Finito
Mansur Abubakarov
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Yoan Tutunarov Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:55
Senior Men / -81 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
3-35
Finito
Anatole GAMACHE
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Joma Khan Malekzai Nidaros judoklubb Won by Ippon - 00:40
Senior Women / -70 kg
(U18 Boys, Senior, Para)
2-34
Finito
Emmeli Ertzaas
Levanger Judo & BJJ
Won by Ippon - 03:33
Rikke Folkvord NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb