Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
G U11 Ricky Zoom
(Dag 1)
1-22
Terminé
Villiam Nafstad
Vikersund judoklubb
Max Ngo Løvsland Ippon Judo & BJJ Gagné par Ippon - 00:08
G U11 Fantus
(Dag 1)
3-21
Terminé
Theodor Bollerud
BK-Judo
Ragnar Tennebø Ringerike Judoklubb Gagné par Ippon - 00:17
G U11 Timmy
(Dag 1)
2-21
Terminé
Tage Gibhardt Steensen
Vikersund judoklubb
Gagné par Wazari - 00:06
Lucas Alexander Strøm-Løvås BK-Judo
G U11 Byggmester Bob
(Dag 1)
1-25
Terminé
Emils Skujins
Larvik Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:32
William Bråthen Sande Sportsklubb Judo
G U11 Brillebjørns Detektivbyrå
(Dag 1)
3-24
Terminé
Romeo Rojas-Wahid
BK-Judo
Halvard Huseby Lier Judoklubb Gagné par Ippon - 00:46
G U11 Ricky Zoom
(Dag 1)
1-23
Terminé
Villiam Nafstad
Vikersund judoklubb
Simen Andersen Ippon Judo & BJJ Gagné par Ippon - 01:44
G U11 Kongene
(Dag 1)
2-23
Terminé
Boye Stenhaug Backstrøm
Vikersund judoklubb
Gagné par Wazari - 02:00
Eilev Engen BK-Judo
G U11 Brillebjørns Detektivbyrå
(Dag 1)
3-25
Terminé
Alexander Syrstad
BK-Judo
Gagné par Wazari - 02:00
Oliver Ljungquist-Temtemoen MIF JUDO
G U11 Ricky Zoom
(Dag 1)
1-24
Terminé
Max Ngo Løvsland
Ippon Judo & BJJ
Gagné par Ippon - 00:23
Anton Hauer Aurskog- Høland judoklubb
G U9 Mekkegjengen
(Dag 1)
2-28
Terminé
Georg Evensen
Sande Sportsklubb Judo
Gagné par Ippon - 01:42
Lukas Werner Sande Sportsklubb Judo
G U11 Byggmester Bob
(Dag 1)
1-26
Terminé
Martin Senstad
Asker judoklubb
Ronaldo Torres Hernandez NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Gagné par Ippon - 01:06
G U11 Knektene
(Dag 1)
3-28
Terminé
Aleksandar Bartolovic
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Gagné par Ippon - 00:08
Dyre Bendiksby Ippon Judo & BJJ
G U11 Brillebjørns Detektivbyrå
(Dag 1)
3-26
Terminé
Romeo Rojas-Wahid
BK-Judo
Le match a été déclaré nul - 02:00
Oliver Ljungquist-Temtemoen MIF JUDO Le match a été déclaré nul - 02:00
G U11 Prinsene
(Dag 1)
1-31
Terminé
Fredrik Valvik
Lier Judoklubb
Aron Mohal Ippon Judo & BJJ Gagné par Wazari - 02:00
G U11 Kongene
(Dag 1)
2-24
Terminé
Boye Stenhaug Backstrøm
Vikersund judoklubb
Eliot Kjølner Ippon Judo & BJJ Gagné par Ippon - 01:57
G U11 Byggmester Bob
(Dag 1)
1-27
Terminé
William Bråthen
Sande Sportsklubb Judo
Le match a été déclaré nul - 02:00
Martin Senstad Asker judoklubb Le match a été déclaré nul - 02:00
G U11 Kongene
(Dag 1)
2-25
Terminé
Eilev Engen
BK-Judo
Peder Wabø Ringsby Oslo Judoklubb Gagné par Ippon - 01:46
G U11 Brillebjørns Detektivbyrå
(Dag 1)
3-27
Terminé
Halvard Huseby
Lier Judoklubb
Gagné par Ippon - 02:00
Alexander Syrstad BK-Judo
G U11 Knektene
(Dag 1)
3-29
Terminé
Abdul-Kerim Borhadzjiev
Asker judoklubb
Gagné par Ippon - 01:45
Theodor Kemmerer BK-Judo
G U11 Byggmester Bob
(Dag 1)
1-28
Terminé
Emils Skujins
Larvik Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:12
Ronaldo Torres Hernandez NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
G U9 Mekkegjengen
(Dag 1)
2-29
Terminé
Ailo V. D. Mirzaei
Sande Sportsklubb Judo
Le match a été déclaré nul - 02:00
William Elias Mortensen-Rosengren Larvik Judoklubb Le match a été déclaré nul - 02:00
G U11 Prinsene
(Dag 1)
1-32
Terminé
Olav Sommerstad
Ippon Judo & BJJ
Sjur Grimstad-Almquist Ippon Judo & BJJ Gagné par Ippon - 00:42
G U11 Boys on top
(Dag 1)
3-34
Terminé
Mylo Amador
Ippon Judo & BJJ
Gagné par Ippon - 01:52
Leon Friedrich MIF JUDO
G U11 Byggmester Bob
(Dag 1)
1-29
Terminé
Emils Skujins
Larvik Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:17
Martin Senstad Asker judoklubb
G U11 Kongene
(Dag 1)
2-26
Terminé
Boye Stenhaug Backstrøm
Vikersund judoklubb
Le match a été déclaré nul - 02:00
Peder Wabø Ringsby Oslo Judoklubb Le match a été déclaré nul - 02:00
G U11 Byggmester Bob
(Dag 1)
1-30
Terminé
Ronaldo Torres Hernandez
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Gagné par Ippon - 00:44
William Bråthen Sande Sportsklubb Judo
G U11 Knektene
(Dag 1)
3-30
Terminé
Aleksandar Bartolovic
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Gagné par Ippon - 01:09
Theodor Kemmerer BK-Judo
G U11 Prinsene
(Dag 1)
1-33
Terminé
Sjur Grimstad-Almquist
Ippon Judo & BJJ
Gagné par Ippon - 00:40
Fredrik Valvik Lier Judoklubb
G U11 Kongene
(Dag 1)
2-27
Terminé
Eliot Kjølner
Ippon Judo & BJJ
Le match a été déclaré nul - 02:00
Eilev Engen BK-Judo Le match a été déclaré nul - 02:00
G U11 Knektene
(Dag 1)
3-31
Terminé
Dyre Bendiksby
Ippon Judo & BJJ
Abdul-Kerim Borhadzjiev Asker judoklubb Gagné par Ippon - 00:06
G U11 Boys on top
(Dag 1)
3-35
Terminé
Aksel Yri Rosendahl
BK-Judo
Jo Kjevik Petterson Oslo Judoklubb Gagné par Ippon - 02:00
G U11 Prinsene
(Dag 1)
1-34
Terminé
Olav Sommerstad
Ippon Judo & BJJ
Le match a été déclaré nul - 02:00
Aron Mohal Ippon Judo & BJJ Le match a été déclaré nul - 02:00