Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gutter Ungdom / Gutter U15 / -55 kg
(Dag 1)
1-50
Terminé
Andrii Shnaider
MIF JUDO
Odin Skretting Asker judoklubb Gagné par Ippon - 01:02
Gutter Ungdom / Gutter/Jenter U15 / -42 kg
(Dag 1)
3-54
Terminé
Stella Cornelia Hauge
Sande Sportsklubb Judo
Gagné par Ippon - 00:29
Sebastian Holm-Glad Judo Arvika
Gutter Ungdom / Gutter U15 / -46 kg
(Dag 1)
2-56
Terminé
Carl Philip Aas
Huringen judo
Kajus Levendauskas BK-Judo Gagné par Ippon - 00:33
Jenter Ungdom / Jenter U15 / +63 kg
(Dag 1)
3-55
Terminé
Nora Jensen
MIF JUDO
Heidi Holm-Glad Judo Arvika Gagné par Ippon - 00:07
Gutter Ungdom / Gutter/Jenter U15 / -42 kg
(Dag 1)
3-56
Terminé
Sebastian Holm-Glad
Judo Arvika
Gagné par Ippon - 00:10
Frank Caballero Tønder Larvik Judoklubb
Gutter Ungdom / Gutter U15 / -60 kg
(Dag 1)
2-57
Terminé
Kuzya Salnikov-Cradler
Lillehammer Judoklubb
Levi Andersen Oslo Judoklubb Gagné par Ippon - 01:54
Gutter Ungdom / Gutter/Jenter U15 / -42 kg
(Dag 1)
3-57
Terminé
Sonja Sofie Sinding
Fredrikstad kampsportklubb judo
Stella Cornelia Hauge Sande Sportsklubb Judo Gagné par Ippon - 00:13
Gutter Ungdom / Gutter U15 / -60 kg
(Dag 1)
2-58
Terminé
Nicholai Ralle Thoresen
Sande Sportsklubb Judo
Gagné par Ippon - 00:26
David Birger Håmsø Stavanger Judoklubb
Gutter Ungdom / Gutter U18 / -81 kg
(Dag 1)
2-59
Terminé
Thor D'Hooge
Judo Arvika
Sivert Trollerud Sandefjord judoklubb Gagné par Ippon - 00:16
Gutter Ungdom / Gutter/Jenter U15 / -42 kg
(Dag 1)
3-58
Terminé
Sebastian Holm-Glad
Judo Arvika
Gagné par Ippon - 00:42
Leon Belstad Knudsen Fredrikstad kampsportklubb judo
Gutter Ungdom / Gutter U15 / -55 kg
(Dag 1)
1-51
Terminé
Ken Masabayashi
Ippon Judo & BJJ
Gagné par Ippon - 04:06
Vidak Krivokapic BK-Judo
Gutter Ungdom / Gutter/Jenter U15 / -42 kg
(Dag 1)
3-59
Terminé
Frank Caballero Tønder
Larvik Judoklubb
Stella Cornelia Hauge Sande Sportsklubb Judo Gagné par Ippon - 00:57
Parajudo Jenter Ungdom / Jenter / -57 kg
(Dag 1)
1-52
Terminé
Caroline Danielsen
MIF JUDO
Tuva Grønlie Johansen Sande Sportsklubb Judo Gagné par Wazari - 03:00
Gutter Ungdom / Gutter/Jenter U15 / -42 kg
(Dag 1)
3-60
Terminé
Sebastian Holm-Glad
Judo Arvika
Gagné par Ippon - 00:10
Sonja Sofie Sinding Fredrikstad kampsportklubb judo
Gutter Ungdom / Gutter U15 / -60 kg
(Dag 1)
2-60
Terminé
Levi Andersen
Oslo Judoklubb
Nicholai Ralle Thoresen Sande Sportsklubb Judo Gagné par Ippon - 01:29
Gutter Ungdom / Gutter/Jenter U15 / -42 kg
(Dag 1)
3-61
Terminé
Stella Cornelia Hauge
Sande Sportsklubb Judo
Gagné par Ippon - 00:29
Leon Belstad Knudsen Fredrikstad kampsportklubb judo
Gutter Ungdom / Gutter U15 / -55 kg
(Dag 1)
1-53
Terminé
Odin Skretting
Asker judoklubb
Gagné par Ippon - 00:21
Ken Masabayashi Ippon Judo & BJJ
Gutter Ungdom / Gutter U15 / -60 kg
(Dag 1)
2-61
Terminé
Kuzya Salnikov-Cradler
Lillehammer Judoklubb
David Birger Håmsø Stavanger Judoklubb Gagné par Ippon - 01:28
Gutter Ungdom / Gutter/Jenter U15 / -42 kg
(Dag 1)
3-62
Terminé
Sonja Sofie Sinding
Fredrikstad kampsportklubb judo
Frank Caballero Tønder Larvik Judoklubb Gagné par Ippon - 00:52
Gutter Ungdom / Gutter U18 / -73 kg
(Dag 1)
3-63
Terminé
Shan Abuzed
Ippon Judo & BJJ
Kajus Stapulionis Sande Sportsklubb Judo Gagné par Ippon - 01:10
Gutter Ungdom / Gutter U15 / -55 kg
(Dag 1)
1-54
Terminé
Andrii Shnaider
MIF JUDO
Vidak Krivokapic BK-Judo Gagné par Ippon - 01:15
Gutter Ungdom / Gutter U18 / -66 kg
(Dag 1)
1-56
Terminé
Nicolo' Matteucci
Asker judoklubb
Gagné par Ippon - 00:44
Tom Erik Kindlistuen Ringerike Judoklubb
Gutter Ungdom / Gutter/Jenter U15 / -42 kg
(Dag 1)
3-64
Terminé
Leon Belstad Knudsen
Fredrikstad kampsportklubb judo
Gagné par Ippon - 00:51
Frank Caballero Tønder Larvik Judoklubb
Gutter Ungdom / Gutter U18 / -81 kg
(Dag 1)
2-62
Terminé
Thor D'Hooge
Judo Arvika
Gagné par Ippon - 02:05
Karol Michałowski Lillehammer Judoklubb
Gutter Ungdom / Gutter U18 / -66 kg
(Dag 1)
1-57
Terminé
Marcus Berg
Lillehammer Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:21
Linus Bråthen Håkedal NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Gutter Ungdom / Gutter U18 / -73 kg
(Dag 1)
3-65
Terminé
Adrian Raarup
Larvik Judoklubb
Marco Kekäläinen Tømmerås Ringerike Judoklubb Gagné par Ippon - 00:16
Gutter Ungdom / Gutter U18 / -60 kg
(Dag 1)
2-63
Terminé
Edvard Enget
Judo Norway
Gagné par Ippon - 00:08
Maxim Cherkes Lillehammer Judoklubb
Gutter Ungdom / Gutter U18 / -81 kg
(Dag 1)
2-64
Terminé
Karol Michałowski
Lillehammer Judoklubb
Sivert Trollerud Sandefjord judoklubb Gagné par Ippon - 00:40
Jenter Ungdom / Jenter U18 / -70 kg
(Dag 1)
3-66
Terminé
Viktoria Iglebæk Woodhouse
Ippon Judo & BJJ
Heidi Holm-Glad Judo Arvika Gagné par Ippon - 01:49
Gutter Ungdom / Gutter U18 / -55 kg
(Dag 1)
1-58
Terminé
Matej Mikic
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Sverre Tangen Høines Stavanger Judoklubb Gagné par Ippon - 01:54
Gutter Ungdom / Gutter U18 / -73 kg
(Dag 1)
3-67
Terminé
Adrian Raarup
Larvik Judoklubb
Kajus Stapulionis Sande Sportsklubb Judo Gagné par Ippon - 00:35
Gutter Ungdom / Gutter U18 / -73 kg
(Dag 1)
3-68
Terminé
Marco Kekäläinen Tømmerås
Ringerike Judoklubb
Shan Abuzed Ippon Judo & BJJ Gagné par Ippon - 00:11