Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
G U13 Geitekillingene
(Dag 1)
2-46
Terminé
Torje Engen
BK-Judo
Matheo Larosi NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Gagné par Ippon - 01:12
G U13 Toppers boys
(Dag 1)
3-44
Terminé
Theodor Advocaat
Ippon Judo & BJJ
Gagné par Ippon - 00:17
Storm Sjøvold Huringen judo
G U13 Gønner på
(Dag 1)
1-41
Terminé
Adam Disjni
Asker judoklubb
Gagné par Ippon - 01:08
Adam Bersanov Asker judoklubb
G U13 Gønner på
(Dag 1)
1-42
Terminé
Viljar Skretting
Asker judoklubb
Gagné par Ippon - 00:50
Elias Günterberg-Heyn Ippon Judo & BJJ
G U13 Gir gass
(Dag 1)
2-40
Terminé
Iver Hartz
Ippon Judo & BJJ
Nelson Polenta NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Gagné par Ippon - 02:00
G U13 Kobraene
(Dag 1)
3-47
Terminé
Aleksander Lunde Kollsgård
Stavanger Judoklubb
Gagné par Ippon - 02:00
Sindre August Røsen Helland Stavanger Judoklubb
G U13 Kompani Lauritzen
(Dag 1)
1-45
Terminé
Khalid Ars
Asker judoklubb
Caspian Kjølner Ippon Judo & BJJ Gagné par Ippon - 01:31
G U13 Quack
(Dag 1)
2-44
Terminé
Gabriel Lippert Årskog
Ippon Judo & BJJ
Le match a été déclaré nul - 02:00
Storm Bergquist Asker judoklubb Le match a été déclaré nul - 02:00
G U13 Kobraene
(Dag 1)
3-48
Terminé
Jens Thorstad
Ippon Judo & BJJ
Le match a été déclaré nul - 02:00
Henrik Hope-Barkost BK-Judo Le match a été déclaré nul - 02:00
G U13 Kompani Lauritzen
(Dag 1)
Terminé
Matheo Due Bekkvang
Lier Judoklubb
Gagné par forfait
Sondre Fiskum BK-Judo
G U13 Kobraene
(Dag 1)
3-49
Terminé
Sindre August Røsen Helland
Stavanger Judoklubb
Le match a été déclaré nul - 02:00
Jens Thorstad Ippon Judo & BJJ Le match a été déclaré nul - 02:00
G U13 Kompani Lauritzen
(Dag 1)
Terminé
Khalid Ars
Asker judoklubb
Gagné par forfait
Sondre Fiskum BK-Judo
G U13 Gir gass
(Dag 1)
2-41
Terminé
Jakkrapan Polpoon
MIF JUDO
Le match a été déclaré nul - 02:00
Iver Hartz Ippon Judo & BJJ Le match a été déclaré nul - 02:00
G U13 Kompani Lauritzen
(Dag 1)
1-46
Terminé
Caspian Kjølner
Ippon Judo & BJJ
Gagné par Ippon - 00:43
Matheo Due Bekkvang Lier Judoklubb
G U13 Kobraene
(Dag 1)
3-50
Terminé
Aleksander Lunde Kollsgård
Stavanger Judoklubb
Henrik Hope-Barkost BK-Judo Gagné par Ippon - 00:48
G U13 Gir gass
(Dag 1)
2-42
Terminé
Knuts Klavins
MIF JUDO
Nelson Polenta NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Gagné par Ippon - 01:00
G U13 Quack
(Dag 1)
2-45
Terminé
Storm Bergquist
Asker judoklubb
Le match a été déclaré nul - 02:00
Trym Gundersen MIF JUDO&BJJ Le match a été déclaré nul - 02:00
G U13 Geitekillingene
(Dag 1)
2-47
Terminé
Sebastian Holm-Glad
Judo Arvika
Gagné par Ippon - 00:26
Leon Belstad Knudsen Fredrikstad kampsportklubb judo
G U13 Geitekillingene
(Dag 1)
2-48
Terminé
Leon Belstad Knudsen
Fredrikstad kampsportklubb judo
Gagné par Ippon - 00:27
Torje Engen BK-Judo
G U13 Geitekillingene
(Dag 1)
2-49
Terminé
Sebastian Holm-Glad
Judo Arvika
Gagné par Ippon - 00:54
Matheo Larosi NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
G U13 Geitekillingene
(Dag 1)
2-50
Terminé
Sebastian Holm-Glad
Judo Arvika
Gagné par Ippon - 00:50
Torje Engen BK-Judo
G U13 Geitekillingene
(Dag 1)
2-51
Terminé
Matheo Larosi
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Le match a été déclaré nul - 02:00
Leon Belstad Knudsen Fredrikstad kampsportklubb judo Le match a été déclaré nul - 02:00
Gutter Ungdom / Gutter U15 / -46 kg
(Dag 1)
2-52
Terminé
Rolf Klem-Hewitt
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Kajus Levendauskas BK-Judo Gagné par Ippon - 00:40
Gutter Ungdom / Gutter U15 / -55 kg
(Dag 1)
1-47
Terminé
Andrii Shnaider
MIF JUDO
Ken Masabayashi Ippon Judo & BJJ Gagné par Ippon - 00:42
Jenter Ungdom / Jenter U15 / +63 kg
(Dag 1)
3-51
Terminé
Nadia Lunde
Stavanger Judoklubb
Heidi Holm-Glad Judo Arvika Gagné par Wazari - 03:00
Gutter Ungdom / Gutter U15 / -60 kg
(Dag 1)
2-53
Terminé
Kuzya Salnikov-Cradler
Lillehammer Judoklubb
Nicholai Ralle Thoresen Sande Sportsklubb Judo Gagné par Ippon - 00:35
Gutter Ungdom / Gutter/Jenter U15 / -42 kg
(Dag 1)
3-52
Terminé
Leon Belstad Knudsen
Fredrikstad kampsportklubb judo
Gagné par Ippon - 00:16
Sonja Sofie Sinding Fredrikstad kampsportklubb judo
Gutter Ungdom / Gutter U15 / -55 kg
(Dag 1)
1-48
Terminé
Vidak Krivokapic
BK-Judo
Odin Skretting Asker judoklubb Gagné par Wazari - 03:00
Gutter Ungdom / Gutter U15 / -46 kg
(Dag 1)
2-54
Terminé
Rolf Klem-Hewitt
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Gagné par Ippon - 01:38
Carl Philip Aas Huringen judo
Parajudo Jenter Ungdom / Jenter / -57 kg
(Dag 1)
1-49
Terminé
Caroline Danielsen
MIF JUDO
Tuva Grønlie Johansen Sande Sportsklubb Judo Gagné par Ippon - 00:40
Gutter Ungdom / Gutter U15 / -60 kg
(Dag 1)
2-55
Terminé
David Birger Håmsø
Stavanger Judoklubb
Levi Andersen Oslo Judoklubb Gagné par Ippon - 00:19
Jenter Ungdom / Jenter U15 / +63 kg
(Dag 1)
3-53
Terminé
Nadia Lunde
Stavanger Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:14
Nora Jensen MIF JUDO