Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U13-Bravo
(U13)
M2-2
완료됨
Sofia Cassano
Go Dai Judo Club
Match was declared a draw - 02:00
Nina Vervaet Vulic Go Dai Judo Club Match was declared a draw - 02:00
U13-Hotel
(U13)
M3-2
완료됨
Yehor Dmytriiev
Lillehammer Judoklubb
Andrii Paramanov Lillehammer Judoklubb Won by Ippon - 01:32
U13-Bravo
(U13)
M2-3
완료됨
Lilla Rakkenes
Sande Sportsklubb Judo
Won by Ippon - 00:50
Sarah Juvet Utengen Ringerike Judoklubb
U13-Charlie
(U13)
M1-11
완료됨
Timur Aleksejev
Lier Judoklubb
Won by Ippon - 00:04
Makar Vetokha Lillehammer Judoklubb
U13-Alfa
(U13)
M1-8
완료됨
Julia Szolnoki
Oslo Judoklubb
Won by Ippon - 00:14
Sonja Sofie Sinding Fredrikstad kampsportklubb judo
U13-Foxtrot
(U13)
M2-14
완료됨
Sakarias Colin Hauge
Sande Sportsklubb Judo
Won by Ippon - 00:07
Mathias Ramskjær Ippon Judo & BJJ
U13-Delta
(U13)
M3-11
완료됨
Viljar Skretting
Asker judoklubb
Match was declared a draw - 02:00
Adam Disjni Asker judoklubb Match was declared a draw - 02:00
U13-Alfa
(U13)
M1-5
완료됨
Osvita Buzaite
BK-Judo
Won by Ippon - 00:53
Nay Mustafa Ippon Judo & BJJ
U13-Bravo
(U13)
M2-5
완료됨
Nina Vervaet Vulic
Go Dai Judo Club
Match was declared a draw - 02:00
Dora Bendiksby Ippon Judo & BJJ Match was declared a draw - 02:00
U13-Hotel
(U13)
M3-7
완료됨
Magnus Wingaard
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 02:00
Hamza Secerbegovic Ippon Judo & BJJ
U13-Charlie
(U13)
M1-12
완료됨
Sondre Svalestuen Longva
BK-Judo
Won by Ippon - 01:11
Gustav Falk Ippon Judo & BJJ
U13-Bravo
(U13)
M2-4
완료됨
Lilla Rakkenes
Sande Sportsklubb Judo
Won by Ippon
Norah Van Beekum Kinsa Judoklubb
U13-Bravo
(U13)
M2-6
완료됨
Sarah Juvet Utengen
Ringerike Judoklubb
Sofia Cassano Go Dai Judo Club Won by Ippon - 00:17
U13-Hotel
(U13)
M3-5
완료됨
Andrii Paramanov
Lillehammer Judoklubb
Match was declared a draw - 02:00
Ludvig Ugland Lønskog Ippon Judo & BJJ Match was declared a draw - 02:00
U13-Alfa
(U13)
M1-3
완료됨
Julia Szolnoki
Oslo Judoklubb
Won by Ippon - 01:04
Hedda Marie Bråthe Larvik Judoklubb
U13-Foxtrot
(U13)
M2-15
완료됨
Theodor Advocaat
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:08
Storm Sjøvold Huringen judo
U13-Alfa
(U13)
M1-4
완료됨
Osvita Buzaite
BK-Judo
Won by Ippon - 00:15
Sonja Sofie Sinding Fredrikstad kampsportklubb judo
U13-Bravo
(U13)
M2-8
완료됨
Nina Vervaet Vulic
Go Dai Judo Club
Lilla Rakkenes Sande Sportsklubb Judo Won by Ippon - 00:25
U13-Bravo
(U13)
M2-7
완료됨
Dora Bendiksby
Ippon Judo & BJJ
Match was declared a draw - 02:00
Sofia Cassano Go Dai Judo Club Match was declared a draw - 02:00
U13-Alfa
(U13)
M1-7
완료됨
Hedda Marie Bråthe
Larvik Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Nay Mustafa Ippon Judo & BJJ
U13-Hotel
(U13)
M3-4
완료됨
Magnus Wingaard
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:47
Yehor Dmytriiev Lillehammer Judoklubb
U13-Hotel
(U13)
M3-3
완료됨
Andrii Paramanov
Lillehammer Judoklubb
Match was declared a draw - 02:00
Hamza Secerbegovic Ippon Judo & BJJ Match was declared a draw - 02:00
U13-Alfa
(U13)
M1-9
완료됨
Osvita Buzaite
BK-Judo
Won by Ippon - 01:08
Julia Szolnoki Oslo Judoklubb
U13-Bravo
(U13)
M2-9
완료됨
Norah Van Beekum
Kinsa Judoklubb
Sarah Juvet Utengen Ringerike Judoklubb Won by Ippon
U13-Foxtrot
(U13)
M2-16
완료됨
Theodor Advocaat
Ippon Judo & BJJ
Won by Wazari - 02:00
Mathias Ramskjær Ippon Judo & BJJ
U13-Alfa
(U13)
M1-6
완료됨
Sonja Sofie Sinding
Fredrikstad kampsportklubb judo
Hedda Marie Bråthe Larvik Judoklubb Won by Ippon - 00:34
U13-Charlie
(U13)
M1-13
완료됨
Timur Aleksejev
Lier Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Gustav Falk Ippon Judo & BJJ
U13-Hotel
(U13)
M3-8
완료됨
Yehor Dmytriiev
Lillehammer Judoklubb
Ludvig Ugland Lønskog Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 01:59
U13-Bravo
(U13)
완료됨
Norah Van Beekum
Kinsa Judoklubb
Nina Vervaet Vulic Go Dai Judo Club Won by Walkover
U13-Bravo
(U13)
M2-10
완료됨
Sofia Cassano
Go Dai Judo Club
Match was declared a draw - 02:00
Lilla Rakkenes Sande Sportsklubb Judo Match was declared a draw - 02:00
U13-Hotel
(U13)
M3-9
완료됨
Andrii Paramanov
Lillehammer Judoklubb
Magnus Wingaard Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:44
U13-Alfa
(U13)
M1-10
완료됨
Nay Mustafa
Ippon Judo & BJJ
Won by Wazari - 02:00
Sonja Sofie Sinding Fredrikstad kampsportklubb judo