Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U13-Bravo
(U13)
M2-11
완료됨
Sarah Juvet Utengen
Ringerike Judoklubb
Dora Bendiksby Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:14
U13-Foxtrot
(U13)
M2-17
완료됨
Storm Sjøvold
Huringen judo
Sakarias Colin Hauge Sande Sportsklubb Judo Won by Ippon - 00:09
U13-Bravo
(U13)
완료됨
Sofia Cassano
Go Dai Judo Club
Won by Walkover
Norah Van Beekum Kinsa Judoklubb
U13-Charlie
(U13)
M1-14
완료됨
Makar Vetokha
Lillehammer Judoklubb
Sondre Svalestuen Longva BK-Judo Won by Ippon - 00:08
U13-Delta
(U13)
M3-12
완료됨
Jacob Alexander Osborn
Oslo Judoklubb
Nelson Polenta NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Won by Ippon - 01:32
U13-Kilo
(U13)
M1-17
완료됨
Karl Solomonides
Ippon Judo & BJJ
Won by Wazari - 02:00
Leon Sønju Vikersund judoklubb
U13-Bravo
(U13)
M2-12
완료됨
Lilla Rakkenes
Sande Sportsklubb Judo
Won by Wazari - 02:00
Dora Bendiksby Ippon Judo & BJJ
U13-Bravo
(U13)
M2-13
완료됨
Nina Vervaet Vulic
Go Dai Judo Club
Won by Ippon - 00:07
Sarah Juvet Utengen Ringerike Judoklubb
U13-Charlie
(U13)
M1-15
완료됨
Timur Aleksejev
Lier Judoklubb
Sondre Svalestuen Longva BK-Judo Won by Ippon - 01:30
U13-Foxtrot
(U13)
M2-18
완료됨
Mathias Ramskjær
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:17
Storm Sjøvold Huringen judo
U13-Hotel
(U13)
M3-6
완료됨
Hamza Secerbegovic
Ippon Judo & BJJ
Match was declared a draw - 02:00
Yehor Dmytriiev Lillehammer Judoklubb Match was declared a draw - 02:00
U13-Foxtrot
(U13)
M2-19
완료됨
Theodor Advocaat
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:25
Sakarias Colin Hauge Sande Sportsklubb Judo
U13-Charlie
(U13)
M1-16
완료됨
Gustav Falk
Ippon Judo & BJJ
Won by Wazari - 02:00
Makar Vetokha Lillehammer Judoklubb
U13-Delta
(U13)
M3-13
완료됨
Jacob Alexander Osborn
Oslo Judoklubb
Adam Disjni Asker judoklubb Won by Ippon - 00:52
U13-India
(U13)
M2-20
완료됨
Gabriel Lippert Årskog
Ippon Judo & BJJ
Match was declared a draw - 02:00
Markus Ørmen Røisbu Fredrikstad kampsportklubb judo Match was declared a draw - 02:00
U13-Hotel
(U13)
M3-10
완료됨
Ludvig Ugland Lønskog
Ippon Judo & BJJ
Match was declared a draw - 02:00
Hamza Secerbegovic Ippon Judo & BJJ Match was declared a draw - 02:00
U13-India
(U13)
M2-21
완료됨
Matheo Larosi
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Ludvik Anker Løken NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Won by Ippon - 00:08
U13-Kilo
(U13)
M1-18
완료됨
Maksym Semeniuk
Lillehammer Judoklubb
Trym Granum Sørby Oslo Judoklubb Won by Ippon - 00:16
U13-India
(U13)
M2-22
완료됨
Ludvik Anker Løken
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Gabriel Lippert Årskog Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:28
U13-Kilo
(U13)
M1-24
완료됨
Leon Sønju
Vikersund judoklubb
Henrik Hope-Barkost BK-Judo Won by Ippon - 01:43
U13-Delta
(U13)
M3-14
완료됨
Nelson Polenta
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Viljar Skretting Asker judoklubb Won by Ippon - 00:58
U13-India
(U13)
M2-23
완료됨
Matheo Larosi
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Match was declared a draw - 02:00
Markus Ørmen Røisbu Fredrikstad kampsportklubb judo Match was declared a draw - 02:00
U13-Juliet
(U13)
M3-17
완료됨
Adi Trbonja
Romerike Judoklubb
Storm Klykken Go Dai Judo Club Won by Ippon - 00:47
U13-Echo
(U13)
M1-27
완료됨
Bror Li Kveseth
Go Dai Judo Club
Match was declared a draw - 02:00
Abdul-Kerim Borhadzjiev Asker judoklubb Match was declared a draw - 02:00
U13-India
(U13)
M2-24
완료됨
Matheo Larosi
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Gabriel Lippert Årskog Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:23
U13-Juliet
(U13)
M3-18
완료됨
Ibrahim Mahmudov
Lillehammer Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Torje Engen BK-Judo
U13-Kilo
(U13)
M1-22
완료됨
Trym Granum Sørby
Oslo Judoklubb
Won by Ippon - 01:34
Karl Solomonides Ippon Judo & BJJ
U13-Delta
(U13)
M3-15
완료됨
Jacob Alexander Osborn
Oslo Judoklubb
Viljar Skretting Asker judoklubb Won by Ippon
U13-India
(U13)
M2-25
완료됨
Markus Ørmen Røisbu
Fredrikstad kampsportklubb judo
Match was declared a draw - 02:00
Ludvik Anker Løken NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Match was declared a draw - 02:00
U13-Kilo
(U13)
M1-20
완료됨
Leon Sønju
Vikersund judoklubb
Maksym Semeniuk Lillehammer Judoklubb Won by Ippon - 00:30
U13-Delta
(U13)
M3-16
완료됨
Adam Disjni
Asker judoklubb
Match was declared a draw - 02:00
Nelson Polenta NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Match was declared a draw - 02:00
U13-Echo
(U13)
M1-28
완료됨
Iver Hartz
Ippon Judo & BJJ
Match was declared a draw - 02:00
Odin Dagestad Ippon Judo & BJJ Match was declared a draw - 02:00